AAS BALTA Padome apstiprina jauno valdes priekšsēdētāju

Pievienoja:

Šodien, 22. jūnijā, apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) Padome apstiprinājusi Īanu Kenediju (Iain Kennedy) BALTA valdes priekšsēdētāja amatā.

Ī. Kenedijam ir vairāk nekā 15 gadus ilga pieredze apdrošināšanas nozarē. Iepriekš Ī. Kenedijs vadījis atlīdzības un produktu izstrādes procesus vairākās apdrošināšanas sabiedrībās. No 2007. – 2011. gadam Ī. Kenedijs bija daļa no AAS BALTA komandas, sākotnēji esot atbildīgs par atlīdzību procesa pārmaiņu vadību un vēlāk ieņemot AAS BALTA Atlīdzību direktora amatu Ī.Kenedijs ieguvis augstāko izglītību biznesa vadībā John Moores universitātē Liverpūlē,  Lielbritānijā.

Jaunais AAS BALTA valdes priekšsēdētājs stāsies amatā pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) apstiprinājuma.

Apdrošināšanas sabiedrība BALTA ir Latvijas apdrošināšanas tirgus līderis ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Latvijas tirgū. BALTA parakstīto prēmiju apjoms 2017. gada pirmajā ceturksnī sasniedza 21,4 miljonus eiro, nodrošinot apdrošināšanas sabiedrībai 10% izaugsmi.

 

Par apdrošināšanas sabiedrību BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Latvijas iedzīvotāji 14 gadu laikā novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību Polijā. 2017. gada pirmajā ceturksnī PZU GRUPA neto peļņa sasniedza 238,26 miljonus eiro. Plašāka informācija: http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

 

Papildu informācija:

Juta Šteinerte,
BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 45 64 44
E-pasts: juta.steinerte@balta.lv
Ieva Balode,
NORDS PORTER NOVELLI projektu vadītāja
Tel.: +371 26 15 84 80
E-pasts: ieva.balode@porternovelli.lv

 

0