AAS „Gjensidige Baltic” Rīgas Futbola skolas audzēkņiem dāvina apdrošināšanu pret nelaimes gadījumiem

Pievienoja:

 

Gjensidige-logo-kvadrāts

Svētdien, 12.jūnijā, Rīgā risinājās tradicionālā “Futbola diena”, kurā īpašu dāvanu sarūpējusi AAS “Gjensidige baltic”, kas 200 Rīgas Futbola skolas audzēkņiem dāvināja nelaimes gadījumu apdrošināšanas polisi. Līdz ar to pirmo reizi visu vecuma grupu jaunie Rīgas futbola skolas audzēkņi līdz pilngadības vecumam ir apdrošināti.

Ar mērķi popularizēt futbolu, kā demokrātiskāko un pieejamāko no komandu sporta veidiem, svētdien jau otro gadu risinājās “Futbola diena”, kas kļuvusi par īstiem svētkiem gan mazajiem futbolistiem, gan arī viņu vecākiem. “Futbola diena” tika aizvadīta jautrās un aktīvās futbola izdarībās. Savi mači bija gan dažāda vecuma grupu jaunajiem futbolistiem, gan arī viņu vecākiem. Pēc tam, kad paši kārtīgi izsportojušies, “Futbola dienas” dalībnieki klātienē devās atbalstīt FK “Rīgas Futbola skola” komandu cīņā pret BFC “Daugavpils”, kas laukumā devās Latvijas Virslīgas čempionāta ietvaros.

Šajā gadā īpaši nozīmīgu dāvanu jaunajiem futbolistiem sagādājusi AAS “Gjensidige Baltic”, kas 200 jaunajiem futbolistiem pasniedza apdrošināšanas polisi pret nelaimes gadījumiem.

“Mums ir svarīgi, lai jums izdodas! Lai jūtaties pasargāti un visas domas varat veltīt treniņiem un aizvien jauniem sasniegumiem. Ticam, ka dienās kāds no jums izaugs arī par slavenu futbola zvaigzni, kas Latvijas vārdu nesīs pasaulē. Tādēļ priecājamies gan jums, gan jūsu vecākiem dāvināt sirdsmieru, ko sniedz apdrošināšanas polise,” pasniedzot vērtīgo dāvanu Rīgas futbola skolas audzēkņiem sacīja AAS “Gjensidige Baltic” Mārketinga nodaļas vadītāja Zane Liepa.

Kopējais apdrošināšanas polišu segums ir 585 000 eiro.

Rīgas Futbola skolas (RFS) direktora vietnieka pienākumu izpildītājs Vladimirs Šteinbergs atzīts – šis ir pirmais gads, kad visiem bērniem, kuri futbola treniņiem pievērsušies apņēmīgi un nopietni, nodrošināta apdrošināšanas polise. “Kopš neatkarības atgūšanas šādu dāvanu no apdrošinātājiem nebijām saņēmuši un esam priecīgi par “Gjensidige Baltic” izrādīto interesi mūs atbalstīt. Futbols ir aktīvs un kaislīgs sporta veids, kurā negadījums var notikt uz līdzenas vietas. Protams, Gjensidige dāvana mums ir būtisks faktors, kas rada papildus drošības sajūtu un apziņu, ka būsim pasargāti arī tad, ja negadījums notiks,” tā V. Šteinbergs.

Viņš stāsta, ka futbolistiem negadījumos visbiežāk cieš kājas un ceļgali. Lai sportistus maksimāli pasargātu, viņiem jāveic īpaši muskuļus nostiprinoši vingrinājumi, kas mazina traumu risku. Taču sportā negadījumi tāpat mēdz gadīties. “Arī aizvadītajā sezonā divi jaunie sportisti cieta negadījumos un iedzīvojās kāju traumās, kas prasīja nopietnu ārstēšanos. Notiekot negadījumam, apdrošināšanas polise atveseļošanās procesu ievērojami atvieglo, tādēļ par Gjensidiges atbalstu pateicīga ir kā Rīgas Futbola skola, tā arī bērnu vecāki. Ceram gan, ka šī sezona paies bez negadījumiem un apdrošināšana būs vien “drošības spilvens”, ko reāli izmantot nevajadzēs,” tā RFS direktora vietnieka pienākumu izpildītājs.

Līdz ar dāvinājumu “Gjenisdige Baltic” turpina atbalstīt sportu un veselīgu dzīvesveidu, kas ir viena no apdrošināšanas kompānijas šā gada prioritātēm. Tās ietvaros “Gjensidige Baltic” šogad kļuva par pirmo apdrošinātāju, kas jebkad nodrošinājis apdrošināšanas polisi leģendārā skrējiensoļojuma Rīga – Valmiera dalībniekiem un brīvprātīgajiem. Atbalstot veselīgu dzīvesveidu Gjensidige šogad piedalās arī taku skrējienu seriālā “Stirnu buks”.

“Futbola dienu” organizē Latvijas vadošā sporta izglītības iestāde, kas sagatavo jaunos futbolistus – “Rīgas Futbola skola” trenējot gan zēnu, gan arī meiteņu komandas.  Rīgas futbola skola ir vienīgais klubs Latvijā, kas ar komandām pārstāvēts visās Latvijas jaunatnes futbola čempionāta vecuma grupās. Aizvadītajā sezonā RFS meiteņu komandai pirmo reizi atjaunotās Latvijas vēsturē izdevās gūt punktu arī Eiropas sieviešu čempionāta līgā, kas ir augstākā līmeņa klubu sacensības Eiropā sievietēm. Savukārt 16 gadu vecais RFS audzēknis Rudolfs Soloha šogad uz nākamajiem diviem gadiem tika uzaicināts pievienoties Anglijas otrās līgas futbola klubam Nottingham forest. Tas apliecina, ka RFS izvirzītais mērķis – sagatavot jaunos futbolistus Latvijas valsts izlasei, tiek realizēts arī praktiski.

 

Papildu informācija:

Zane Liepa
Gjensidige Baltic
Mārketinga nodaļas vadītāja
e-pasts: zane.liepa@gjensidige.lv
Mob.: +371 26557132

 

Zane Auziņa
Baltijas komunikāciju centrs
Gjensidige Baltic sabiedrisko attiecību pārstāve
e-pasts: zane@komunikacijas.lv
Mob.: 28304214

 

 

0