Aicina pirmsskolas izglītības iestādes pieteikties konkursam “Esi drošs kopā ar Skudru Moniku!”

Pievienoja:

Apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) aicina ikvienu Latvijas pirmsskolas izglītības iestādi piedalīties radošo darbu konkursā “Esi drošs kopā ar Skudru Moniku!”, lai atgādinātu par drošības nozīmi ikdienā.

“No gadījuma līdz negadījumam bieži vien ir tikai viens solis, tāpēc drošībai vienmēr ir jābūt pirmajā vietā – uz ielas, mājās, spēļu laukumos, braucot ar velosipēdu un jebkurā citā ikdienas situācijā. Negadījumi notiek ik dienu, turklāt nereti tieši nepietiekamas piesardzības un drošības pasākumu neievērošanas dēļ. Tāpēc esam pārliecināti, ka par drošību ir jārunā, it īpaši ar bērniem. Labākais veids, kā tikt sadzirdētiem, ir darīt to radoši,” konkursa ideju komentē Juta Šteinerte, BALTA Komunikācijas un mārketinga vadītāja.

Lai piedalītos konkursā, nosacījumi ir pavisam vienkārši pirmsskolas izglītības iestādes aicinātas kopā ar audzēkņiem līdz šī gada 12.maijam iesniegt zīmējumus, kolāžas, aplikācijas vai jebkādā citā taustāmā formātā attēlot, ko nozīmē droša ikdiena mājās un/vai ārpus tām. No visiem konkursa dalībniekiem tiks izlozētas piecas pirmsskolas izglītības iestādes, uz kurām Skudra Monika dosies ciemos, lai kopā ar bērniem iedvesmojošā gaisotnē pārrunātu un atgādinātu par drošību ikdienā.

Darbus konkursam var iesūtīt uz e-pastu (monika@balta.lv) vai pa pastu (AAS BALTA, Raunas iela 10, Rīga, LV-1039) ar norādi Skudrai Monikai”.

Papildu informācija par konkursu un noteikumiem pieejama  BALTA mājalsapā   www.balta.lv.

 

Par apdrošināšanas sabiedrību BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Latvijas iedzīvotāji 14 gadu laikā novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību Polijā. 2016. gada pirmajos trīs ceturkšņos PZU GRUPA parakstīja 3,4 miljardu eiro lielas apdrošināšanas prēmijas. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

 

 

Papildu informācija:

Juta Šteinerte,
BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 45 64 44
E-pasts: juta.steinerte@balta.lv

Renāte Franke,
NORDS PORTER NOVELLI
vecākā projektu vadītāja
Tel.: +371 26 23 28 23
E-pasts: renate.franke@porternovelli.lv

0