BALTA aicina pieteikties praksei

Pievienoja:

Latvijas apdrošināšanas tirgus līderis – apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa), izprotot nepieciešamību studentiem apgūt reālas darba iemaņas, aicina pieteikties studiju praksei arī vasaras periodā.

 

Apdrošināšanas sabiedrība BALTA labprāt uzņem praktikantus savā komandā, piedāvājot iespēju iesaistīties aktuālajos projektos un iegūt praksi, kas pielīdzināma īstai darba pieredzei. Vasaras periodā prakses iespējas tiek piedāvātas korporatīvā segmenta pārdošanas departamentā, atlīdzību regresu un juridiskajā pārvaldē, personāla departamentā, lietvedībā un informācijas tehnoloģiju departamentā. Praksei aicināti pieteikties tie studenti, kuriem prakse iekļauta kā obligāta prasība augstskolas programmā.

 

Krišjānis Ciekurs, BALTA Pārdošanas atbalsta un attīstības pārvaldes vadītājs: “Savas darba gaitas apdrošināšanas sabiedrībā BALTA sāku kā praktikants, jo saskatīju iespējas šādi papildināt augstskolas laikā iegūtās teorētiskās zināšanas. Man kā praktikantam bija svarīgi, lai uzņēmumā man tiktu dota iespēja strādāt un parādīt sevi. Šodien, atskatoties uz maniem tolaik nospraustajiem mērķiem, es varu secināt, ka kopā ar BALTA esmu sasniedzis tieši tādu karjeras izaugsmi, kādu vēlējos.”

 

Lai pieteiktos praksei apdrošināšanas sabiedrībā BALTA, pretendentiem jānosūta savs dzīvesgājuma apraksts (CV) ar norādi “Pieteikums praksei” uz e-pasta adresi darbs@balta.lv. Pieteikumā jāsniedz informācija par prakses laiku, pienākumiem, ko vēlētos veikt, un departamentu vai pārvaldi, kurā labprāt papildinātu savas zināšanas.

 

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.
Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 13 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.
BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2014.gadā PZU GRUPA apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,95 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

 

Papildu informācija:

Juta Šteinerte
BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 456 444
E-pasts: juta.steinerte@balta.lv

 

Arita Krūze
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības” projektu vadītāja
Tel.:+371 28 337 073
E-pasts: arita.kruze@prae.lv

0