BALTA vienas dienas laikā saņēmusi vairāk nekā 40 atlīdzību pieteikumus par vētras postījumiem

Pievienoja:

Apdrošināšanas sabiedrība BALTA (PZU grupa) vienas dienas laikā saņēmusi vairāk nekā 40 atlīdzību pieteikumus par nedēļas nogalē notikušās vētras postījumiem. Lielākā daļa no atlīdzībām – 30 – pieteiktas īpašuma apdrošināšanā, savukārt 12 – transporta apdrošināšanā.

 

Visbiežāk atlīdzību pieteikumi saistīti ar uz ēkas vai žoga uzkritušiem kokiem, tomēr atsevišķos gadījumos vētras postījumi bijuši daudz ievērojamāki –  norauts jumta segums vai mājas apšuvums, izgāzta sēta un bojāti logi. „Lai gan dabas stihijas – vētras un pērkona negaisi – ir bieža parādība Latvijā vasaras periodā, to izraisītie bojājumi vienmēr ir neplānoti, un lielākoties to novēršanai nepieciešami lieli finanšu līdzekļi, turklāt – nekavējoties. Apdrošinātājam šādā situācijā ir jāspēj ātri reaģēt,” komentē Ingus Savickis, BALTA Atlīdzību direktors. Vienlaikus BALTA prognozē, ka atlīdzību pieteikumu skaits nākamajās dienās vēl pieaugs.

 

Ceturtā daļa no līdz šim apdrošinātājam BALTA pieteiktajām atlīdzībām sakarā ar vētras postījumiem saistīti ar transportlīdzekļiem – visbiežāk automašīnai bojājumus nodarījis krītošs zars vai koks.

 

Par apdrošinātāju BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā.
Iedzīvotāju aptaujās iedzīvotāji 13 gadus novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja.
BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un Polijā lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību. 2014.gadā PZU GRUPA apdrošināšanas prēmijās parakstīja 3,95 miljardus eiro. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

 

Papildu informācija:

Juta Šteinerte
BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 456 444
E-pasts: juta.steinerte@balta.lv

 

Arita Krūze
„P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības” projektu vadītāja
Tel.:+371 28 337 073
E-pasts: arita.kruze@prae.lv

0