Baltijas apdrošināšanas un pārapdrošināšanas konferencē – kiberapdrošināšanas, ilgtspējas un transporta apdrošināšanas aktualitātes

Pievienoja:

Kiberapdrošināšana, ilgtspēja un aktuālās iniciatīvas transporta apdrošināšanas jomā būs 18. starptautiskās konferences “Apdrošināšana un pārapdrošināšana Baltijā 2021” galvenie tēmu loki. Konference notiks 23.septembrī, to organizē Latvijas Apdrošinātāju asociācija (LAA), un tā piedāvās ne tikai aktuālu tēmu loku, bet arī pieredzējušu, starptautiski zināmu savas jomas profesionāļu uzstāšanos.

Konferenci ievadīs prezentācija par Latvijas, Igaunijas, Lietuvas apdrošināšanas tirgu perspektīvu un Baltijas tirgu salīdzinājumu, kā arī Covid-19 ietekmes novērtējumu. To turpinās pirmais saturiskais prezentāciju un paneļdiskusiju bloks par kiberdrošību un kiberapdrošināšanu. Otrā konferences daļa veltīta diskusijām par transportlīdzekļu apdrošināšanu OCTA direktīvas pārskatīšanas aspektā, trešā –ilgtspējas jautājumiem un jaunumiem ilgtspējas regulējumā .

“Baltijas apdrošināšanas un pārapdrošināšanas konference ir sasniegusi pilngadību – šogad tā notiek jau astoņpadsmito reizi. Tomēr esmu pārliecināts, ka tā joprojām piesaistīs finanšu un apdrošināšanas, kā arī iesaistīto jomu un valsts iestāžu pārstāvju uzmanību, jo programmā ir ļoti aktuālas tēmas un augstas raudzes runātāji. Tā, piemēram, par kiberapdrošināšanas aktualitātēm stāstīs pārstāvis no Marsh grupas, kas ir viens no virzītājspēkiem Eiropā šajā jomā. Tāpat arī ilgtspēja ir nenoliedzami aktuāls temats, kā arī izmaiņas transporta apdrošināšanā. Lai cik neizklausītos vienkārša transporta apdrošināšana, jautājumi par tās nākotni ir āķīgi, piemēram, kurš būs autovadītājs un apdrošinās savu atbildību pašbraucošām, automatizētām automašīnām? Par to visu diskutēsim konferencē,” saka Jānis Abāšins, LAA prezidents un konferences moderators.

Konference notiks klātienē RISEBA Arhitektūras un mediju centrā H2O 6, kā arī tiešsaistē. Pilna konferences programma un reģistrācija pieejama LAA mājaslapā https://www.laa.lv/zinas/konference-apdrosinasana-un-parapdrosinasana-baltija-2021/

                                                               

Plašāka informācija:
Sandija Šaicāne
Latvijas Apdrošinātāju asociācija
Tālr.: 67360898
E-pasts: office@laa.lv

0