Baltikums Vienna Insurance Group izmaksājusi atlīdzību par negadījumu Kanādā – vairāk kā 25 000 EUR

Pievienoja:

2016.gada otrajā pusē “Baltikums Vienna Insurance Group” AAS izmaksājusi vienu no šogad lielākajām atlīdzībām ceļojumu apdrošināšanā – vairāk kā 25 000 EUR kādai sievietei par sniegto medicīnisko palīdzību un cita veida atbalstu Kanādā, informē uzņēmuma izmaksu lietu speciālists Deniss Moskaļenko. Kopumā vidējā atlīdzība, kāda tiek izmaksāta par notikušajiem negadījumiem ceļojumu laikā, ir 220 EUR.

Maija beigās kādā no Kanādas slimnīcām tika nogādāta sieviete, kas bija zaudējusi samaņu savu radinieku dzīvesvietā. Slimnīcā pacientei tika konstatēts insults. Sarežģīto veselības stāvokli būtiski ietekmēja fakts, ka sieviete bija cienījamā vecumā. Sieviete Kanādas slimnīcas intensīvās terapijas nodaļā uzturējās gandrīz 2 nedēļas. Pēc palīdzības saņemšanas slimnīcā, kliente atgriezās Latvijā ar ieplānoto avioreisu.

Par ceļojumu apdrošināšanu, kas būtu atbilstoša ceļošanas veidam un vietai parasti aizdomājas tikai pēc jau notikuša negadījuma. Dažkārt izdevumi par medicīniskajiem un citiem pakalpojumiem ir ļoti lieli, kurus ne katrs var samaksāt. Īpaši jādomā tiem, kas plāno doties slēpot – uz Slovākiju, Itāliju, Austriju un Franciju, kas ir populārākie slēpotāju galamērķi. Pēc uzņēmuma apkopotajiem statistikas datiem, slēpošana ir viens no biežākajiem iemesliem traumu gūšanā ceļojuma laikā ziemā.

Visbiežāk lielākās atlīdzības tiek izmaksātas par negadījumiem tālās zemēs, kā piemēram, ASV, Kanādā, Taizemē, gan arī tādās kūrortvalstīs kā Ēģipte un Turcija. 2016.gadā daudz negadījumu pieteikumu ir Bulgārijā, kas šogad bijis īpaši populārs ceļotāju galamērķis.

Informācijai:
Kopš 2015.gada jūlija “Baltikums Vienna Insurance Group” AAS ietilpst Vienna Insurance Group (VIG) grupā. VIG ir vadošais apdrošinātājs Austrijā, kā arī Centrālajā un Austrumeiropā. 50 apdrošināšanas sabiedrības, kas atrodas 25 valstīs, veido koncernu ar senām tradīcijām un stabilu tirgu, nodrošinot ciešu sadarbību ar klientiem.

0