Bogdans Benčaks atstāj apdrošināšanas sabiedrības BALTA valdes priekšsēdētāja amatu

Pievienoja:

Apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU grupa) valdes priekšsēdētājs Bogdans Benčaks (Bogdan Benczak) pieņēmis lēmumu pārtraukt savas darba gaitas uzņēmumā. Valdes priekšsēdētāja amata pienākumus B. Benčaks pildīs līdz 2017. gada 15. maijam.

“PZU grupas vārdā vēlos teikt lielu paldies Bogdanam Benčakam par ieguldījumu apdrošināšanas sabiedrībā BALTA. Ar patiesu prieku esam sekojuši BALTA izaugsmei, panākumiem un izcilajiem rezultātiem. Savā un grupas vārdā vēlu B. Benčakam tikpat lieliskus sasniegumus arī nākotnē,” komentē Agņeška Karbovjaka, (Agnieszka Karbowiak) AAS BALTA Padomes priekšsēdētāja.

Bogdanam Benčakam ir vairāk nekā 17 gadus ilga pieredze apdrošināšanas nozarē un PZU grupā. Savu karjeru PZU grupā  B. Benčaks uzsāka 1999. gadā kā speciālists juridiskajos jautājumos. Apdrošināšanas sabiedrības BALTA valdes priekšsēdētāja amata pienākumus B. Benčaks pilda kopš 2014. gada 22. oktobra.

Bogdans Benčaks: „Esmu patiesi gandarīts par zināšanām, pieredzi un kopā sasniegtajām virsotnēm. Kā apdrošināšanas sabiedrības BALTA valdes priekšsēdētājs ar pārliecību varu apgalvot – BALTA spēks ir profesionāla komanda, kurai svarīgs ne tikai sasniegtais rezultāts, bet arī tas, kā šis rezultāts tiek panākts. Esmu pārliecināts, ka uzņēmuma jaunais valdes priekšsēdētājs turpinās veiksmīgi īstenot BALTA ilgtermiņa mērķus.”

„Bogdans Benčaks ir paveicis izcilu darbu, vadot PZU grupas darbību Latvijā, tāpēc vēlamies teikt lielu paldies par ieguldījumu un atdevi, nodrošinot BALTA virzību uz ilgtermiņa mērķu sasniegšanu. Pateicoties B. Benčaka vadības stratēģijai, kas apvieno stratēģisku domāšanu, inovatīvu pieeju un komunikāciju visos līmeņos, esam stiprinājuši sadarbību ar saviem partneriem un nodrošinājuši strauju uzņēmuma izaugsmi. Esmu pārliecināts, ka jaunais BALTA valdes priekšsēdētājs turpinās iesākto, nostiprinot PZU grupas un BALTA līdera pozīcijas Latvijas apdrošināšanas tirgū,” komentē Rodžers Hodžkiss (Rodger Hodgkiss), PZU grupas valdes loceklis.

Valdes priekšsēdētāja amata pienākumus B. Benčaks pildīs līdz 15. maijam. Par AAS BALTA valdes priekšsēdētāja amata pienākumu pārņemšanu lemj AAS BALTA Padome. Jaunais AAS BALTA valdes priekšsēdētājs tiks izziņots pēc oficiāla AAS BALTA Padomes lēmuma un Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) apstiprinājuma.

Apdrošināšanas sabiedrība BALTA ir Latvijas apdrošināšanas tirgus līderis ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi Latvijas tirgū. BALTA parakstīto prēmiju apjoms 2016. gadā sasniedza 75,2 miljonus eiro, nodrošinot apdrošināšanas sabiedrībai 12% izaugsmi un neto peļņu četru miljonu eiro apmērā.

 

Par apdrošināšanas sabiedrību BALTA

Saskaņā ar BALTA veikto aprēķinu, kas balstīts uz FKTK, Lietuvas Apdrošināšanas uzraudzības komisijas, Igaunijas statistikas departamenta un apdrošinātāju gada pārskatu datiem, BALTA ir nedzīvības apdrošināšanas tirgus līderis Latvijā. Latvijas iedzīvotāji 14 gadu laikā novērtējuši BALTA kā godīgāko apdrošinātāju, liecina LETA un SKDS veiktā aptauja. BALTA ietilpst PZU GRUPĀ, kas ir viens no līderiem Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū. PZU ir uzņēmums ar 200 gadus ilgu pieredzi apdrošināšanā un lepojas ar vairāk nekā 16 miljonu klientu uzticību Polijā. 2016. gada pirmajos trīs ceturkšņos PZU GRUPA parakstīja 3,4 miljardu eiro lielas apdrošināšanas prēmijas. Plašāka informācija internetā http://www.pzu.pl/relacje-inwestorskie.

 

Papildu informācija:

Juta Šteinerte,
BALTA Korporatīvās komunikācijas vadītāja
Tel.: +371 26 45 64 44
E-pasts: juta.steinerte@balta.lv

Renāte Franke,
NORDS PORTER NOVELLI
vecākā projektu vadītāja
Tel.: +371 26 23 28 23
E-pasts: renate.franke@porternovelli.lv

0