Compensa izveido Baltijas apdrošināšanas kompāniju

Pievienoja:

compensa_logoCompensa izveido Baltijas apdrošināšanas kompāniju 

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group” Latvijas filiāle, turpinot attīstību Latvijā un Baltijā, pārstrukturē savu komercdarbību, nododot visus aktīvus, tiesības un saistības jaunajai “Compensa Vienna Insurance Group UADB” Baltijas kompānijai, kas reģistrēta Lietuvā.

Saskaņā ar “Vienna Insurance Group” paziņojumu, abas Latvijā un Lietuvā pārstāvētās “Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group” filiāles kopīgiem spēkiem izveidojušas atsevišķu Baltijas kompāniju, kas reģistrēta ar nosaukumu “Compensa Vienna Insurance Group UADB”. Kā ziņo “Vienna Insurance Group” pārstāvji, minētās pārmaiņas stāsies spēkā no 2015. gada 31. decembra, kad sadarbību uzsāks līdzšinējās Latvijas un Lietuvas “Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group” filiāles. Turklāt nākošā gada pirmajā pusē jaunajai “Compensa Vienna Insurance Group UADB” pievienosies Igaunija, tādējādi vēl vairāk stiprinot un palielinot jaunās Baltijas kompānijas kapacitāti. Pāreja no vienas valsts filiāles līdz vienotai kompānijai, kurā koncentrējas visu Baltijas valstu spēks, nodrošinās to, ka apdrošinātājs “Compensa Vienna Insurance Group UADB” turpinās sniegt līdz šim piedāvātos pakalpojumus, taču nu jau jaunā kvalitātē un apmēros.

“Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group” Latvijas filiāles vadītāja Evija Dundure norāda: “Visu Baltijas valstīs esošo Compensa filiāļu apvienošanās atsevišķā Baltijas kompānijā mūsu līdzšinējo darbu viennozīmīgi padarīs vēl efektīvāku, kā arī mūsu piedāvājumu pievilcīgāku, īpaši jau klientiem, kas ir pārstāvēti visā Baltijā. Jaunā struktūra sniegs daudzveidīgākas iespējas pilnveidot un uzlabot klientu apkalpošanas līmeni, tādējādi radot vēl plašāku klientu vēlmju nodrošinājumu.”

Līdz ar izmaiņām uzņēmuma struktūrā tiek pārcelta arī “Compensa Vienna Insurance Group UADB” Latvijas filiāles biroja atrašanās vieta. Jaunais birojs no 2015. gada 21. decembra atrodas Vienības gatvē 87H, savukārt uzņēmuma kontaktinformācija (e-pasta adreses, telefona numuri, faksa numurs), kā arī banku kontu numuri saglabāsies līdzšinējie.

Par Vienna Insurance Group

Vienna Insurance Group (VIG) ir vadošais apdrošinātājs Austrijā, kā arī Centrālajā un Austrumeiropā. Grupu veido aptuveni 50 uzņēmumi no 24 valstīm, un tās darbības pamatā ir senas tradīcijas, spēcīgi zīmoli un ciešas attiecības ar klientiem. VIG ir vairāk nekā 190 gadu ilga pieredze apdrošināšanas jomā. Grupā strādā aptuveni 24 tūkstoši darbinieku, un tā ir nepārprotama līdere savos pamata darbības tirgos. Šo iemeslu dēļ VIG pozīcijas ir ideāli piemērotas to ilgtermiņa attīstības perspektīvu izmantošanai, ko sniedz reģions, kurā mīt 180 miljoni iedzīvotāju. Vienna Insurance Group akcijas tiek kotētas biržā, un Vīnes Fondu biržas vadošajā indeksā “ATX” grupas akcijas ir ieguvušas augstāko novērtējumu. VIG akcijas tiek kotētas arī Prāgas Fondu biržā.

 

Papildu informācija:

Katrīna Rubene

Mob.: +371 27 766 006

E-pasts: katrina.rubene@compensa.lv

www.compensa.lv

0