“Compensa Life” parakstīto prēmiju apjoms Latvijā pērn audzis par 17%

Pievienoja:

Dzīvības apdrošināšanas kompānijas “Compensa Life“ Latvijā kopējais parakstīto prēmiju apjoms 2016. gadā sasniedzis 15,6 miljonus eiro, kas ir par 17% vairāk nekā 2015. gadā. Savukārt tieši dzīvības apdrošināšanā parakstīto prēmiju apjoms pieaudzis par 28%.

“Straujo pieaugumu dzīvības apdrošināšanā veicināja parakstīto prēmiju apjoms mūža pensijas apdrošināšanā, kur apjoms sasniedza teju 3 miljonus eiro, tādējādi par 300% pārspējot rezultātus 2015. gadā. Tāpat būtisks pieaugums bijis vērojams tirgum piesaistītajām polisēm, kur apjoms palielinājies par 36%. Šis pieaugums skaidrojams ar to, ka aizvien vairāk cilvēku izvēlas uzkrājošo apdrošināšanu piesaistīt ieguldījumu fondiem. Paredzams, ka arī šogad šī tendence saglabāsies un šis produkts būs viens no pieprasītākajiem,” norāda “Compensa Life” Latvijas filiāles vadītājs Viktors Gustsons.

Saskaņā ar 2016. gada datiem par dzīvības apdrošināšanas tirgu Latvijā, kopumā šajā nozarē parakstīto prēmiju apjoms palielinājies par 7,5%. Savukārt mūža pensijas apdrošināšana piedzīvojusi daudz straujāku pieaugumu – tur parakstīto prēmiju apjoms bijis 151% lielāks nekā gadu iepriekš, šogad sasniedzot gandrīz 11 miljonus eiro.

Pērn dzīvības apdrošināšanas kompānijas “Compensa Life Vienna Insurance Group SE” Baltijas valstīs piedzīvojusi 21% izaugsmi, salīdzinot ar 2015. gadu. Parakstīto prēmiju apjoms sasniedzis 72 miljonus eiro. Dzīvības apdrošināšanā parakstīto prēmiju apjoms bijis 62 miljoni eiro, kas ir par 22% vairāk nekā 2015. gadā, savukārt veselības apdrošināšanā  parakstīto prēmiju apjoms palielinājies par 28%. Peļņa pirms nodokļiem – 2,4 miljoni eiro.

Par “Compensa Life”

“Compensa Life Vienna Insurance Group SE” 100% akcionārs ir “Vienna Insurance Group”. “Vienna Insurance Group” dibināta 1824.gadā un patlaban ir vadošā Austrijas apdrošināšanas grupa Centrāleiropā un Austrumeiropā. “Vienna Insurance Group” pārstāvēta 25 valstīs, pārvaldot 50 miljardu eiro aktīvus.

“Compensa Life Vienna Insurance Group SE” ir vairāk kā desmit filiāles visās trīs Baltijas valstīs, tā nodarbina 195 darbiniekus, pārvalda vairāk nekā 150 000 klientu riskus un aktīvus 206 miljonu eiro vērtībā.

“Compensa Life Vienna Insurance Group SE” Latvijā pārstāv “Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle”, kas Latvijā darbojas kopš 1999.gada (iepriekšējais nosaukums “Seesam Life Latvija”).

“Compensa Life Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle” specializējas dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanu, privātās pensijas apdrošināšanā, mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, veselības apdrošināšanā un nelaimes gadījumu apdrošināšanā.

0