„Compensa” parakstīto prēmiju apjoms nedzīvības apdrošināšanā pirmajā pusgadā pieaudzis par 26%

Pievienoja:

2015. gada pirmajā pusē nedzīvības apdrošināšanas sabiedrība “Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group” Latvijā parakstīja bruto prēmijas 3.8 miljonu eiro apmērā, kas ir par 26% vairāk salīdzinājumā ar 2014. gada attiecīgo laika periodu. Kopumā apdrošināšanas tirgus pirmajā pusgadā ir pieaudzis par 7.5% salīdzinājumā ar pagājušo gadu.

Kopš gada sākuma “Compensa” piedāvā jaunu pakalpojumu – ceļojumu apdrošināšana. “Compensa” ceļojumu apdrošināšana nodrošina visplašāko risku segumu prombūtnes laikā, piedāvājot apdrošināt gan privātus, gan biznesa braucienus. Papildus tam ceļojumu laikā ir iespējams apdrošināt dzīvesvietu un savu maku. Kopš jaunā pakalpojuma ieviešanas, “Compensa” piedāvā pilnu komplektu privātpersonu apdrošināšanā.

“Šī gada pirmajā pusē esam attīstījuši un pilnveidojuši visu privātpersonām paredzēto apdrošināšanas produktu klāstu. Straujās izaugsmes pamatā ir fokuss uz klientiem un to vajadzībām, līdz ar to arī izvēlējamies ieviest ceļojumu apdrošināšanu, lai varētu piedāvāt klientam maksimālo. Papildus tam pozitīvus rezultātus sekmē darba optimizācija uzņēmuma iekšienē,” komentē “Compensa” Latvijas filiāles vadītāja Evija Dundure.

Par Vienna Insurance Group

Vienna Insurance Group (VIG) ir vadošais apdrošinātājs Austrijā, kā arī Centrālajā un Austrumeiropā. Grupu veido aptuveni 50 uzņēmumi no 24 valstīm, un tās darbības pamatā ir senas tradīcijas, spēcīgi zīmoli un ciešas attiecības ar klientiem. VIG ir gandrīz 190 gadu ilga pieredze apdrošināšanas jomā. Grupā strādā aptuveni 24 tūkstoši darbinieku, un tā ir nepārprotama līdere savos pamata darbības tirgos. Šo iemeslu dēļ VIG pozīcijas ir ideāli piemērotas to ilgtermiņa attīstības perspektīvu izmantošanai, ko sniedz reģions, kurā mīt 180 miljoni iedzīvotāju. Vienna Insurance Group akcijas tiek kotētas biržā, un Vīnes Fondu biržas vadošajā indeksā „ATX” grupas akcijas ir ieguvušas augstāko novērtējumu. VIG akcijas tiek kotētas arī Prāgas Fondu biržā.


Papildu informācija:
Katrīna Rubene
Mob.: +371 27 766 006
E-pasts: katrina.rubene@compensa.lv
www.compensa.lv

0