Eiropas vadošie apdrošināšanas speciālisti pulcēsies konferencē Rīgā

Pievienoja:

LV_final

Eiropas apdrošināšanas tirgus situācijas analīze un prognozes, tendences, izaicinājumi klientu datu aizsardzībā un digitālo risinājumu jomā, dzīvības apdrošināšanas attīstība zemo tirgus likmju ietekmē, transportlīdzekļu apdrošināšanas tirgus attīstība, krāpniecības un drošības jautājumi – šie un citi temati tiks apspriesti 29.septembrī Latvijas Apdrošinātāju asociācijas (LAA) organizētajā XVI starptautiskajā Baltijas valstu konferencē „Apdrošināšana un pārapdrošināšana Baltijā 2016”. Uz konferenci Rīgā pulcēsies vadošie apdrošināšanas nozares speciālisti no visas Baltijas, kā arī Eiropas.

Apdrošināšanas nozare Eiropā un Latvijā šobrīd saskaras ar ievērojamām pārmaiņām, nodrošinot pieņemto un vēl gaidāmo ES direktīvu, regulu prasību pārņemšanu un īstenošanu. Konferencē tiks spriests par Vispārējās datu aizsardzības regulas prasībām, Apdrošināšanas izplatīšanas direktīvu, kā arī prognozētas Eiropas apdrošināšanas tirgus tendences turpmākajai desmitgadei. Konferences otrajā daļā padziļināti tiks apspriestas likumdošanas aktualitātes, transportlīdzekļu apdrošināšanas tirgus attīstība, kā arī apdrošināšanas krāpniecības un drošības jautājumi.

“Latvijas un Baltijas apdrošināšanas tirgus mūsdienās arvien vairāk vērtējams starptautiskā kontekstā. Pēdējo gadu notikumi ir likuši mainīties teju visām nozarēm, un apdrošināšana nav bijis izņēmums. Tāpēc konference, kur tiks apspriestas nozares darbību ietekmējošās aktualitātes, ir nozīmīgs notikums Baltijas valstu apdrošināšanas tirgū. Tajā piedalīsies ap 200 dalībnieku no dažādām Eiropas valstīm, kuri pārstāv ne vien apdrošināšanas un pārapdrošināšanas uzņēmumus, bet arī uzraudzības institūcijas, apdrošināšanas brokeru uzņēmumus, juridiskos birojus, starptautiskas finanšu, IT, drošības un auditoru kompānijas. Tādejādi konference būs lieliska tikšanās platforma, kur būs iespēja pārrunāt arī praktisko pieredzi,” uzsver LAA prezidents Jānis Abāšins.

Skatījumu par apdrošināšanas nozares tendencēm turpmākajā desmitgadē  prezentēs viens no Ziemeļeiropas vadošajiem apdrošināšanas nozares ekspertiem – Rikards Vennerklints (Ricard Wennerklint) no If P&C Insurance Holding  Zviedrijā. Par apdrošināšanas un mūsdienu jauno tehnoloģiju izaicinājumiem, piemēram, “melnajām kastēm” auto apdrošināšanā, vēstīs viens no šīs jomas vadošajiem speciālistiem Eiropā – Mateo Karbone (Matteo Carbone) no Bain & Company Itālijā.

Konferencē ar ziņojumiem uzstāsies pārstāvji no Eiropas Apdrošinātāju Asociācijas (Insurance Europe), Vācijas, Somijas, Dānijas, Norvēģijas un Igaunijas apdrošināšanas asociācijām, Polijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja, Rīgas Tehniskās universitātes, Lietuvas Ugunsdrošības izpētes centra, advokātu biroja Kļaviņš Ellex un kompānijām Gen Re, Hannover Re, If, Bain & Company, knowledgeprice.com, Møller, Larmtjänst AB un Sherlog.

Konference norisināsies 29. septembrī Rīgā, viesnīcā “Radisson Blu Daugava”.

Programma un reģistrācija pieejama LAA mājaslapā https://www.laa.lv/baltijas-apdrosinasanas-konference-2016


Plašāka informācija:

Sandija Šaicāne
Latvijas Apdrošinātāju asociācija
Tālr.: 67360898, e-pasts: office@laa.lv

0