ERGO ievieš Latvijā pirmo mobilo aplikāciju veselības apdrošināšanā

Pievienoja:

Latvijā un Baltijā lielākais veselības apdrošinātājs ERGO ir radījis Latvijā pirmo mobilo aplikāciju veselības apdrošināšanas atlīdzību pieteikšanai. Ar tās palīdzību ikviens klients var iesniegt pieteikumu un nokārtot atlīdzības saņemšanu, izmantojot mobilo tālruni vai planšetdatoru. Pieteikuma sagatavošana un nosūtīšana ar ERGO aplikācijas palīdzību var aizņemt vien minūti laika, un tas ir viens no ātrākajiem tirgū pieejamiem atlīdzību iesniegšanas risinājumiem.

Aplikācija veidota tā, lai būtu moderna, ērta, vienkārši un ātri lietojama. Tā ievērojami paātrina atlīdzības pieteikumu iesniegšanas procesu. Lai pieteiktu atlīdzību, aplikācijā jāievada tikai vārds, uzvārds, personas kods un kartes numurs un jānofotografē maksājumu apliecinošais dokuments, kas automātiski tiks pievienots pieteikumam. ERGO aplikācija ir saistīta ar datu bāzi, tāpēc, iesniedzot atlīdzības pieteikumu atkārtoti, jau pirmajā reizē ievadītā informācija vairs nebūs jāievada vēlreiz.

“Lai gan ERGO ir pirmā apdrošināšanas sabiedrība Latvijā, kas piedāvā veselības apdrošināšanas atlīdzību pieteikšanas iespēju, izmantojot mobilo aplikāciju, droši var apgalvot, ka tas ir tikai likumsakarīgs jaunievedums arī šajā segmentā. Pēdējo divu gadu laikā jau vairāk nekā 70% no aptuveni 80 000 ERGO veselības apdrošināšanas klientu ir pārgājuši uz elektronisku atlīdzību pieteikšanu internetā. Vienlaikus turpina pieaugt izsniegto polišu skaits, kas rada izaicinājumu, kā nodrošināt klientiem ērtu un ātru atlīdzību regulēšanas procesu, efektīvi izmantojot mūsdienu risinājumus. Apzinoties modernā tehnoloģiju laikmeta ietekmi, mobilās aplikācijas ir loģisks un klientiem saprotams un ērts risinājums,” stāsta Gints Konrads, ERGO Veselības apdrošināšanas departamenta direktors Baltijā.

Pieprasījums pēc veselības apdrošināšanas polisēm arvien pieaug, atspoguļojot ekonomikas stabilitāti un attīstību. Arvien vairāk uzņēmumu Latvijā novērtē veselības apdrošināšanu arī kā darbinieku motivēšanas instrumentu.

  1. gadā ERGO klientiem izmaksāto atlīdzību apmērs veselības apdrošināšanā ir 5 miljoni eiro, savukārt viena pieteikuma vidējais atlīdzības apmērs ir 40 eiro.

“Veselības apdrošināšana ir viens no izplatītākajiem apdrošināšanas produktiem tirgū. Apdrošināšanas nozare ir strauji augusi, un arī klienti kļuvuši zinošāki. Tieši klientu zināšanas ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem jauno tehnoloģisko risinājumu ieviešanai. Ja vēl pirms dažiem gadiem uzņēmumiem bija jāiegulda laiks un resursi sabiedrības izglītošanā par on-line pakalpojumiem, tad šodien tieši klientu vēlmes un pieprasījums nosaka dažādu tiešsaistes un mobilo pakalpojumu ieviešanas nepieciešamību. Šādi risinājumi liek apdrošināšanā analizēt iespējas un meklēt jaunus veidus, kā būt tuvāk klientam un nodrošināt viņam pakalpojumus pēc iespējas vienkārši, ērti un ātri,” uzsver Gints Konrads.

ERGO aplikācija veselības apdrošināšanas atlīdzību pieteikumu iesniegšanai bez maksas pieejama Android, iOS un Windows Mobile operētājsistēmu lietotājiem, ielādējot to no oprētājsistēmu nodrošinātājām aplikāciju vietnēm savos mobilajos tālruņos vai planšetēs. Aplikācijas nosaukums: ERGO Latvija.

Ar aplikācijas lietošanas instrukciju iespējams iepazīties ERGO mājas lapā: www.ergo.lv/app

0