Gjensidige Latvija: Terorisma risks ceļojumu apdrošināšanā pieejams klientiem visā Baltijā; Latvijas iedzīvotājiem līdz šim to nav nācies izmantot

Pievienoja:

Terorisma risks dažādos pasaules reģionos turpina palielināties, tādēļ, sniedzot papildus drošību klientiem, apdrošināšanas kompānija “Gjensidige” sākot ar decembri visās Baltijas valstīs ceļojumu apdrošināšanas polisēs iekļauj terorisma riska apdrošināšanu. Latvijā šis risks paredzēts jau kopš vasaras nogales, tiesa līdz šim ADB “Gjensidige” Latvijas filiāle saistībā ar terorismu nevienu atlīdzības pieteikumu nav saņēmusi.

Sākot ar decembri Lietuva un Igaunija pievienojusies Latvijai, kurā terorisma apdrošināšanas risks apdrošināšanas polisēs iekļauts jau kopš vasaras nogales.  Pirms tam apdrošināšanas polisēs šis risks nebija iekļauts, jo tika definēts kā force majore gadījums. Taču, ņemot vērā negatīvās tendences, kas saistītas ar terorisma izplatību visa pasaulē, Gjensidige terorisma risku iekļāva ceļojumu apdrošināšanas polisē, rūpējoties par savu klientu drošību un veselību.

ADB “Gjensidige” Latvijas filiāles Personu apdrošināšanas produktu grupas vadītāja Ludmila Ščegoļeva norāda: “Iedzīvotāju interese par terorisma risku apdrošināšanu gan pirms šī produkta ieviešanas tirgū, gan šobrīd saglabājās ļoti augsta. Klienti interesējas par apstākļiem, kādos polise strādā, par reģioniem un citiem jautājumiem. Tas liecina, ka aizvien palielinās to klientu skaits, kas ceļojumu apdrošināšanas polises izvēlei velta lielu uzmanību un aizvien retāk tā ir pēdējā brīža pirkums, kas iegādāts steigā un bez iedziļināšanās tās nosacījumos. Strādājam pie tā, lai jebkurā brīdī, nepieciešamības gadījumā klientiem sniegtu savu atbalstu un palīdzību. Ar atvieglojumu gan varu atzīt, ka līdz šim nevienam no mūsu klientiem terorisms nav licis pārtraukt ceļojumu vai mainīt brauciena plānus.”

Ceļojumu polises segumā iekļautais terorisma risks sedz medicīnas un repatriācijas izdevumus līdz 10 000 eiro, kompensē lidojuma aizkavēšanos un ar to saistītus izmitināšanas izdevumus, maksā kompensāciju traumu gadījumos. Spēkā esošs ir arī ceļojuma atcelšanas segums, gadījumiem, ja izdots pēkšņs valsts institūciju oficiāls paziņojums par nedrošu situāciju ceļojuma galamērķī. Tas paredz, ka gadījumos, kad klients,  kas apmaksāja ceļojumu saņem  paziņojumu par izsludinātu nedrošu situāciju ceļojuma  galamērķī, ADB “Gjensidige” atlīdzina klientam visus ar neuzsākto ceļojumu saistītos izdevumus.

ADB “Gjensidige” Latvijas filiāle arī atgādina, ka, dodoties uz kādu no Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskas zonas valstīm, spēkā ir Eiropas veselības apdrošināšanas karte (EVAK), ko ikviens Latvijas iedzīvotājs var izņemt Nacionālajā veselības dienestā, bet kura nesedz repatriācijas izdevumus un citus riskus ko sedz apdrošināšanas polise.

Gjensidige-logo-kvadrāts

0