Gjensidige Latvija vēl līksmu un drošu jaunā gada sagaidīšanu

Pievienoja:

Gjensidige-logo-kvadrāts

Jaunā gada svinības ir līksmu izdarību bagātas. Lai Jaunā gada sagaidīšana saistītos tikai ar priecīgiem notikumiem, ADB “Gjensidige” Latvijas filiāle atgādina par dažiem drošības pasākumiem, kas pasargās no neparedzētiem tēriņiem, uzsākot jauno gadu.

Jāatceras, ka pirotehnikas izstrādājumu iegādei jāizvēlas legālās tirdzniecības vietas, jopirkt pirotehniku “no rokas” ir bīstami. Pirms uguņošanas, rūpīgi jāiepazīstas un jāievēro ražotāja norādītā izstrādājuma lietošanas instrukcija. “Būtiski arī atcerēties, ka uguņošanu var veikt tikai pilngadīgas personas turklāt arī šī nodarbe nav savietojama ar pārmērīgu alkohola lietošanu. Aicinām svinēt līksmi, bet  apdomīgi, lai Vecgada vakars atmiņā paliek vien ar skaistiem un priecīgiem brīžiem,” atgādina ADB “Gjensidige” Latvijas filiāles Īpašumu produktu vadītāja – riska parakstītāja Kitija Lase. Viņa atzīst, ka neuzmanības un neapdomības dēļ arī Gjensidige klientiem ir gadījies skaistas uguņošanas vietā iedzīvoties nepatikšanās. “Raķete nebija pareizi nostiprināta un tā vietā, lai uzšautos gaisā, trāpīja kaimiņu logos. Laimīgā kārtā, šajā incidentā neviens smagi necieta, taču kaimiņa īpašums tika apskādēts,” stāsta Kitija Lase. Viņa piebilst, ka ne vienmēr nelaime notiek drošības noteikumu neievērošanas dēļ: “Reizēm gadās pēkšņa vēja brāzma, kas rada nelaimi. Tādēļ pirotehnikas cienītājus aicinām būt uzmanīgiem un izvērtēt visus apstākļus, lai uguņošana izdotos”.

Uzmanību Gjensidige Latvija aicina veltīt arī saviem mājas mīluļiem, it īpaši suņiem, kuri nereti uguņošanas laikā sabīstas un aizskrien prom no mājām. Rezultātā Jaunā gada pirmās dienas tiek pavadītas izmisīgos mīluļa meklējumos. “Ir svarīgi atcerēties, ka gan dzīvnieku, gan pašu sirdsmieram, suni drošāk ir atstāt mājās, kur pat sabīstoties, viņš nespēs nekur aizbēgt un nodarīt pāri ne sev, ne kādam garāmgājējam. Jāatminas, ka sabijies dzīvnieks ir neprognozējams, viņš var noslēpties un no slēptuves nelīst ārā. Taču var arī gadīties, ka bailēs suns cilvēku uztver kā draudu un viņam uzbrūk,” dažādās situācijas, kuras var gadīties nepietiekamas uzmanības dēļ ieskicē Kitija Lase.

Viņa atzīst, ka gan reizēs, kad ar pirotehniku, šampanieša pudeles korķi vai vienkāršas neuzmanības dēļ, pašam vai bērniem gadījies apskādēt citu īpašumu, arī elektroierīces vai kādu vērtīgu tehniku, gan arī reizēs, kad mājas mīlulis uzbrucis cilvēkam, no negaidīties tēriņiem aizsardzību sniedz MAXI polise, bet vēl lielāku drošību arī reizēs, kad kaitējumu gadījies nodarīt savam īpašumam, sniedz Gjensidige izstrādātā Visu risku MAXI polise.

Lai visiem priekpilni un droši svētki!

 

0