Labāk dusmīgs, toties dzīvs!

Pievienoja:

Cdusmiigs_dziivs_paklajs.jpgeļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) ar apdrošināšanas sabiedrības ERGO atbalstu jau vairāk kā 10 gadus Jāņu laikā sabiedrībai atgādina: “Nesēdies pats un neļauj nevienam radam, draugam vai kaimiņam sēsties pie stūres reibumā!”. Šo gadu laikā ir mēģināts ar dažādām metodēm atturēt dzērājšoferus no sēšanās pie stūres reibumā. 

Pēdējos divus gadus pret-dzeršanas seriāla “Dusmīgs, toties dzīvs!” laikā šoferis kunga prātā tika pielīmēts pie sola, ierakts smiltīs, apstādināts ar pannas palīdzību vai arī  – auto atslēgas aiznesa pasta balodis. Šogad sabiedrībai tiks ieteikts vēl viens drošs dzērājšofera “izslēgšanas” risinājums, izmantojot saimniecības palīgēku, jeb tā dēvētais šķūnings.
Kampaņas “Dusmīgs, toties dzīvs!” 6.sērija “’Šķūnis”: https://www.youtube.com/watch?v=HkBQADbUZ1E
Šogad sabiedrība tiks uzrunāta ar video un audio klipu palīdzību, savukārt sociālajos tīklos tiks publicētas ilustratīvas pamācības par draugu apturēšanu reibumā un organizēti konkursi ar iespējām saņemt balvas, kas palīdzēs atturēt draugus izšķirošajā brīdī.
Papildus atgādinām, ka šogad ERGO kampaņas ietvaros veica arī īpašu sociālu eksperimentu, kura laikā noskaidrojām, cik atbildīgi esam, ja runa ir par sveša cilvēka apturēšanu. Noskaties: https://www.youtube.com/watch?v=QS25h43nyow
Iepriekšējo gadu seriāla sērijas apskatāmas CSDD mājaslapā: www.csdd.lv
0