Nākošnedēļ Latvijā notiks Finanšu izglītības nedēļa

Pievienoja:

FIN 922x178liels

No šī gada 9. līdz 15. martam Latvijā notiks jau trešā Finanšu izglītības nedēļa (FIN), kuras mērķis ir paaugstināt sabiedrības zināšanas un izpratni par dažādiem finanšu jautājumiem.

Arī 2013. un 2014. gada martā notika Finanšu izglītības nedēļa, kuras laikā tika rīkoti dažādi izglītojoši pasākumi, veikti pētījumi, organizēti semināri, publiskās lekcijas, konsultācijas, kā arī piedāvāti dažādi virtuālie rīki – spēles, testi, mērinstrumenti, modelēšanas rīki. Gan šādas, gan vēl citas aktivitātes klātienē un virtuālajā vidē plānotas arī šogad.

FIN devīze šogad ir “Krāj zināšanas! Krāj gudri!” Finanšu izglītības nedēļas un īpašā vides objekta svinīgā atklāšana notiks otrdien, 10. martā plkst.12:00 Rātslaukumā pie ieejas Finanšu un kapitāla tirgus komisijas ēkā, Kungu ielā 1, Rīgā.

Visa informācija par FIN laikā paredzētajiem pasākumiem, kā arī citi jaunumi pieejami FIN īpašajā mājas lapā http://finansunedela.lv/. Pasākumu kalendārs joprojām tiek regulāri papildināts.

Trešās FIN aktivitātēs iesaistījušies partneri – Finanšu un kapitāla tirgus komisija (koordinators), Banku augstskola, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Banka, Valsts izglītības satura centrs, Bērnu sociālās un finanšu izglītības biedrība, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs, Latvijas Komercbanku asociācija un komercbankas – Swedbank, SEB banka un Nordea banka, Latvijas Apdrošinātāju asociācija u.c.

0