Neliela avārija Babītes novadā ļauj atklāt ļoti uzmanīgu autobraucēju

Pievienoja:

If_Logo_ar_saukli_MELNS_transparents_small

Janvāra sniegotajās dienās nelielā satiksmes negadījumā uz Jūrmalas šosejas iekļuva kādas Rīgas iedzīvotājas vadītā automašīna Peugeot. KASKO atlīdzības pieteikšanas brīdī izrādījās, ka autoīpašniece ir uzstādījusi savdabīgu rekordu, jo iepriekšējos 15 gadus braukusi bez avārijām, liecina If Apdrošināšanas dati.

“Pagājušajā gadā atklājām, ka viens no If klientiem, kāds Volkswagen Passat īpašnieks no Valmieras, ir uzstādījis rūpīgākā autobraucēja rekordu, jo 13 gadu laikā nebija iekļuvis nevienā satiksmes negadījumā. Taču pagājušajā nedēļā atklājās, ka viņš nav vienīgais, kurš brauc tik uzmanīgi. Citai mūsu klientei, kas bija iegādājusies KASKO polisi, līdz janvāra pirmajām dienām, kad viņas auto uz sniegotās Jūrmalas šosejas bija saslīdējis un ietriecies sadalošajā barjerā, bija izdevies bez negadījumiem braukt kopš 2001. gada – tātad vairāk nekā 15 gadu! Sarunā ar mums viņa pastāstīja, ka ar automašīnu brauc pastāvīgi, turklāt visus šos gadus – ar vienu un to pašu Pegueot 206, un šis negadījums pašai bijis nepatīkams pārsteigums,” stāsta If Apdrošināšanas KASKO produkta vadītājs Roberts Skrupskis.

“Kaut gan, nenoliedzami, ir vajadzīga arī veiksme, lai tik ilgu laiku neiekļūtu nekādās ar auto saistītās nepatikšanās, šādi gadījumi tomēr ir apbrīnas vērti, jo vidējie rādītāji par nepieciešamību izmantot KASKO polisi, sākot no sīkiem negadījumiem līdz nopietniem zaudējumiem, ir vairākas reizes lielāki. Šādi rekordi liecina par patiešām prasmīgu auto vadīšanu, īpaši tad, ja cilvēks ar automašīnu pārvietojas regulāri,” atzīst Roberts Skrupskis.

If Apdrošināšanas pieredze liecina, ka KASKO apdrošināšanas atlīdzības lielākoties tiek pieteiktas pēc sadursmes ar citiem transportlīdzekļiem vai šķēršļiem, nobraukšanas no brauktuves, autostāvvietās gūtiem bojājumiem, kā arī trešo personu prettiesiskā darbībā nodarītiem bojājumiem.

_______________________________

Informāciju sagatavoja:
Daiga Bluķe,
If Apdrošināšanas komunikācijas vadītāja
E-pasta adrese: daiga.bluke@if.lv

0