LV EN
Menu
LAA aicina diskutēt par jaunas pensiju uzkrāšanas shēmas  ieviešanas iespējām Baltijā

LAA aicina diskutēt par jaunas pensiju uzkrāšanas shēmas ieviešanas iespējām Baltijā

02.10.2019

Lai diskutētu par iespējām Baltijas un Latvijas tirgū ieviest jaunu pakalpojumu – brīvprātīgu pensiju shēmu, kas piedāvās patērētājiem lielāku uzkrāšanas iespēju izvēli pensijai jeb PEPP (Pan-European Personal Pension Product), Latvijas Apdrošinātāju asociācija sadarbībā ar “Insurance Europe” 3. oktobrī Rīgā organizē semināru “PEPP ieviešana. Iespējas un izaicinājumi mazā tirgū”.

PEPP ir brīvprātīga pensiju shēma, kas piedāvās patērētājiem lielāku uzkrāšanas iespēju izvēli pensijai. Patērētājs varēs izvēlēties gan starp dažādiem produktiem, gan finanšu pakalpojumu sniedzējiem. PEPP būs pārrobežu pakalpojums un ļaus arī periodiski mainīt pakalpojuma sniedzējus.

Semināru “PEPP ieviešana. Iespējas un izaicinājumi mazā tirgū” vadīs “Insurance Europe” Personu apdrošināšanas, vispārējās apdrošināšanas un makroekonomikas departamenta vadītājs Nikolass Ženmarts (Nicolas Jeanmart). Lektors detalizēti pievērsīsies PEPP būtībai un klientu ieguvumiem, izmantojot šo pakalpojumu; jaunākajām attīstības tendencēm Eiropā; informācijas un izmaksu atklāšanas prasībām. Diskusiju sadaļā paredzēts runāt par tādiem aspektiem kā Baltijas valstu tirgus un klientu gatavība un ieinteresētība jaunā pakalpojuma ieviešanā, Baltijas apdrošinātāju iespējas piedāvāt jauno pakalpojumu, kā arī izaicinājumi uzraudzības institūcijām.

Seminārā piedalīsies dzīvības apdrošināšanas kompāniju vadītāji, dzīvības un privāto pensiju produktu vadītāji, pensiju fondu pārstāvji un uzraudzības iestāžu pārstāvji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Semināru aicināti apmeklēt arī ekonomikas žurnālisti.

Seminārs notiks 3. oktobrī plkst. 10:00-14:00 Rīgā, viesnīcas “Radisson Blu Daugava Hotel” zālē “Amata.”

 

Plašāka informācija:
Sandija Šaicāne
Latvijas Apdrošinātāju asociācija
Tālr.: 67360898
E-pasts: office@laa.lv

 

Atpakaļ