LV EN
Menu
Pārvēlēta Latvijas Apdrošinātāju asociācijas padomes vadība

Pārvēlēta Latvijas Apdrošinātāju asociācijas padomes vadība

05.11.2021

2021. gada 4. novembrī notika Latvijas Apdrošinātāju asociācijas (LAA) biedru sapulce, kurā uz divu gadu termiņu tika pārvēlēti divi asociācijas padomes vadības locekļi, kā arī apstiprināts asociācijas 2022. gada darba plāns un budžets.

LAA padomes priekšsēdētājas amatā tika pārvēlēta ERGO Insurance SE Latvijas filiāles un ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāles valdes locekle Ingrīda Ķirse, un padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā riska veidu apdrošināšanas jautājumos tika pārvēlēts Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāles vadītājs Aigars Freimanis. Padomes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus dzīvības apdrošināšanas jautājumos turpinās pildīt Swedbank Life Insurance SE produktu attīstības nodaļas produktu vadītājs Latvijā Edgars Ozoliņš, kurš šajā amatā tika ievēlēts 2021. gada martā.

Biedru sapulce vienojās arī par turpmākajām LAA darbības prioritātēm, no kurām galvenās ir nozares likumdošanas pilnveidošana, iedzīvotāju uzkrāšanas paradumu stimulēšana, būvniecības apdrošināšanas modeļa izstrāde, informācijas apmaiņas uzlabošana ar valsts institūcijām, kā arī sadarbības veicināšana ar skolām un augstskolām un asociācijas IT projektu attīstība.

 

Plašāka informācija:
Sandija Šaicāne
Latvijas Apdrošinātāju asociācija
Tālr.: 67360898
E-pasts: office@laa.lv

Atpakaļ