Pārvēlēta Latvijas Apdrošinātāju asociācijas padomes vadība

Pievienoja:

2019. gada 1. novembrī notika Latvijas Apdrošinātāju asociācijas (LAA) biedru sapulce, kurā uz divu gadu termiņu tika pārvēlēti divi asociācijas padomes vadības locekļi. Padomes priekšsēdētājas amatā tika pārvēlēta ERGO Insurance SE Latvijas filiāles un ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāles valdes locekle Ingrīda Ķirse, un padomes priekšsēdētāja vietnieka amatā riska veidu apdrošināšanas jautājumos tika pārvēlēts Seesam Insurance AS Latvijas filiāles valdes loceklis Aigars Freimanis. Savukārt padomes priekšsēdētāja vietnieces pienākumus dzīvības apdrošināšanas jautājumos turpinās pildīt AAS CBL Life valdes priekšsēdētāja Jolanta Jērāne.

Biedru sapulce vienojās arī par turpmākajām LAA darbības prioritātēm, no kurām galvenās ir nozares likumdošanas pilnveidošana, iedzīvotāju uzkrāšanas paradumu maiņa, veicinot finanšu drošības spilvena veidošanu, kā arī īpašuma uzturēšanas un būvniecības procesa kvalitātes uzlabošana, īpaši uzsverot ugunsdrošības prasību ievērošanu.

LAA ir 1993. gada 12. augustā dibināta biedrība, kura pārstāv Latvijas apdrošināšanas nozares kopējās intereses, lai veicinātu Latvijas apdrošināšanas nozares attīstību. Asociācijā ir 16 biedri, kas aptver 99% Latvijas tirgus. Kopš 2004. gada darbojas arī asociācijas ombuds jeb ārpustiesas atlīdzību strīdu izskatīšanas institūcija. LAA ir Insurance Europe (Eiropas apdrošinātāju apvienības) biedrs.

 

Plašāka informācija:
Sandija Šaicāne
Latvijas Apdrošinātāju asociācija
Tālr.: 67360898
E-pasts: office@laa.lv

0