Samaksājot vien 36 eiro par MAXI polisi, AAS “Gjensidige Baltic” kliente laimē ceļojumu uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem

Pievienoja:

Ar izlozi noslēgusies AAS “Gjensidige Baltic” MAXI polises akcija, kurā, iegādājoties apdrošināšanas polisi vien 20 eiro vērtībā ikvienam klientam bija iespēja laimēt 700 eiro vērtu ceļojumu no “Novatours”. Izlozē noteikts, ka laimīgā kliente ir liepājniece Larisa Uļjanova, kurai Gjensidige ļauj piepildīt sen lolotu sapni par ceļojumu uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem.

 

AAS “Gjensidige Baltc” MAXI polises akcija risinājās no aprīļa līdz pat augusta nogalei. Akcijā piedalījās katrs klients, kurš, iegādājoties MAXI polisi, prēmijā samaksāja vismaz 20 eiro. Izlozē noskaidrots, ka laimīgā uzvarētāja ir Larisa Uļjanova, no Liepājas, kura jūlijā iegādājās MAXI polisi, lai apdrošinātu savu dzīvokli.

“Apdrošināšanas sabiedrību Gjensidige izvēlējos pēc sava bankas menedžera rekomendācijas. Jau pagājušajā gadā iegādājos dzīvokli un tā apdrošināšanas polisi pirku pie Gjensidige. Man ļoti patika, ka par polises nosacījumiem ar apdrošinātāja speciālistu visu varēju izrunāt pa telefonu, bet polises apmaksu veikt internetā – man pašai nekur nebija jāiet, nebija jātērē laiks, kas ir ļoti ērti. Šogad nopirku MAXI polisi, kas garantē ļoti pilnīgu apdrošināto risku paketi. Par akciju biju dzirdējusi, bet cerības uz to neliku – loterijās un izlozēs līdz šim nekad neesmu laimējusi. Tāpēc ziņa, ka tieši es esmu uzvarējusi bija negaidīts un lielisks pārsteigums,” stāsta laimīgā Gjensidige MAXI polises akcijas uzvarētāja Larisa. Viņa atklāj, ka jau gadiem sapņojot par ceļojumu uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem un pateicoties Gjensidige, tagad savu sapni varēs piepildīt.

“Uzreiz pēc priecīgo ziņu saņemšanas, izpētīju tūroperatora “Novatours” piedāvājumu un atradu ceļojuma piedāvājumu uz Emirātiem. Ceļojumā došos jau oktobrī un esmu sajūsmā, ka izmaksās lētā apdrošināšanas polise man sniedz ne vien ļoti pilnīgu drošības garantu manam dzīvoklim, bet arī piepilda sapni – šogad mana vasara būs garāka un saulaināka,” sajūsmināta stāsta Larisa Uļjanova. Viņa MAXI polisi iegādājās par 36 eiro.

 

AAS “Gjensidige Baltic” Mārketinga nodaļas vadītāja Zane Liepa informē, ka MAXIi polise iekļauj īpašuma, mantas, civiltiesisko un nelaimes gadījumu apdrošināšanu “Tas ir pilnīgs produkts, kas mūsu klientiem sniedz papildus drošību un aizsardzību pret zaudējumiem, kas notiek gan mājoklī, gan arī ārpus tā. Esam novērojuši, ka, iegādājoties apdrošināšanas polisi, iedzīvotāji aizvien rūpīgāk iedziļinās tās segumā un polisi pērk savai drošībai, nevis īpašumu apdrošina formāli, lai izpildītu bankas nosacījumus. Prieks, ka arī mūsu akcijas uzvarētāja novērtē plašo MAXI polises segumu un vēlam viņai lielisku ceļojumu ar “Novotours”, atzīst Zane Liepa.

 

Viņa atgādina, ka MAXI polises klientiem visas diennakts garumā, neatkarīgi no nedēļas dienas ir pieejami arī MAXI meistara pakalpojumi, kurš jebkurā diennakts laikā bez maksas palīdzēs, ja gadījušās ķibeles ar ārdurvju atslēgu, sākusi pilēt ūdens caurule vai radusies noplūde, izsists loga stikls, radušies bojājumi elektroinstalācijā, īpašumam uzkritis koks vai postījumus radījusi dabas stihija.

 

gjensidige-logo-kvadrāts_JPG

0