Skrējiensoļojumā Rīga – Valmiera 2016 sešgadīgā valmierieša Jēkaba rehabilitācijai izdevies savākt 2968,95 eiro

Pievienoja:

gjensidige_main logo_cmyk

Vakar, 7. aprīlī bērnu rehabilitācijas centrā “Poga” notika skrējiensoļojuma Rīga – Valmiera 2016 noslēguma pasākums. Uz ultramaratona norisi kopā ar tā dalībniekiem un organizatoriem atskatījās arī srējiensoļojuma atbalstītājs AAS “Gjensidige Baltic” – pirmais apdrošinātājs, kas leģendārajam skrējiensoļojumam nodrošinājis pilnu apdrošināšanas paketi. Pasākuma goda viesis bija mazais valmierietis Jēkabs, kura ārstēšanai ultramaratonā izdevies savākt 2968,95 eiro.  

Pateicoties ultramaratona dalībnieku ziedojumiem, Jēkabs tuvākajā laikā atkal varēs doties uz delfīnterapijas kursu Minskā. Terapija ar delfīniem palīdz Jēkabam cīņā ar smago diagnozi – bērnu cerebrālā trieka. Jēkaba mamma Agita stāsta, ka Jēkabs ir bijis jau uz diviem delfīnterapijas kursiem Minskas delfinārijā, pēc kuriem uzlabojušās koncentrēšanās spējas un kustību aktivitāte. Tādēļ tiekoties ar skrējiensoļojuma Rīga – Valmiera 2016 organizatoriem un dalībniekiem, viņa neslēpa aizkustinājumu un pateicību par būtisko atbalstu, kas terapiju ļaus turpināt. Savukārt Jēkabs, kurš pasākumā saņēma arī savu īpašo dalībnieka numuru un diplomu, vislielāko prieku izrādīja par AAS “Gjensidige Baltic” sarūpēto dāvanu – grāmatām, puzli un mīksto rotaļlietu ar zēna mīļāko multiplikācijas varoni Minionu.

Savukārt organizatoriem un dalībniekiem AAS “Gjensidige Baltic” Mārketinga nodaļas vadītāja Zane Liepa bija priecīga paziņot, ka leģendārais skrējiensoļojums Rīga – Valmiera 2016 veiksmīgi noslēdzies arī no apdrošinātāju skatu punkta. “Šis bija pirmais gads, kad leģendārā skrējiensoļojuma dalībnieki un brīvprātīgie ir apdrošināti pret nelaimes gadījumiem. Lepojamies, ka tieši “Gjensidige”, kas mērķtiecīgi strādā veselīga un sportiska dzīvesveida atbalstīšanā, ir kļuvusi par pirmo skrējiensoļojuma apdrošinātāju. Apzināmies, ka skrējienā, kas notiek naktī, negadījumu risks ir paaugstināts, tādēļ arī mēs katram dalībniekam pirms starta dāvinājām papildus atstarotājus. Esmu priecīga, ka tas viss ir līdzējis un negadījumu skrējiensoļojumā nav. Taču, protams, Gjensidige būtu nekavējoties reaģējusi un palīdzējusi, ja pasākums nebūtu noslēdzies tik veiksmīgi,” tā Zane Liepa. Kopējā visu skrējēju un brīvprātīgo apdrošināšanas summa ir 261 000 eiro. Papildus vēl par 14 000 eiro Gjensidige apdrošinājusi finiša pasākumu Valmierā.

Jau ziņojām, ka sestdien, 2. aprīlī astoto reizi risinājās Skrējiensoļojums Rīga – Valmiera. Tradicionāli skrējienam ir dalībnieku skaita ierobežojums – 107 vietas, kuras tikai aizpildītas vienā decembra naktī. No katras vietas dalības maksas 1 eiro tikai ziedots Jēkabam. Pēc tam dalība bija iespējama tikai pret 107 eiro ziedojumu Jēkabam, kam pieteicās 11 cilvēku.

Par sacensību uzvarētāju kļuva Uldis Kļaviņš, savukārt sieviešu konkurencē ātrākā bija Sigita Vāce. Skrējiensoļojums Rīga – Valmiera ir pirmais no sešām Latvijas čempionāta ultra garajās distancēs sacensībām, kura dalībnieki cīnās par Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) medaļām.

 

Papildu informācija:

Zane Liepa

Gjensidige Baltic

Mārketinga nodaļas vadītāja

e-pasts: zane.liepa@gjensidige.lv

Mob.: +371 26557132

 

 

 

Zane Auziņa

Baltijas komunikāciju centrs

Gjensidige Baltic sabiedrisko attiecību pārstāve

e-pasts: zane@komunikacijas.lv

Mob.: +371 28304214

 

 

 

IMG_8216 IMG_8376IMG_8434 IMG_8442IMG_8239 IMG_8506

0