Swedbank aicina laikus parūpēties par mājokļa drošību vētras laikā

Pievienoja:

Pēdējo trīs gadu laikā Swedbank atlīdzinājusi vētras radītos zaudējumus vairāk nekā 100 mājokļiem visā Latvijā. Sekojot Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra laika prognozēm un izteiktajiem brīdinājumiem par postošas vētras tuvošanos nedēļas nogalē, Swedbank aicina jau laikus nodrošināties pret iespējamajiem apdraudējumiem un veikt mājokļa apdrošināšanu.

“Pat Latvijas šķietami labvēlīgajā klimatā, pietiekami bieži nākas saskarties ar laikapstākļiem, kas nodara postu mājokļa drošībai. Par to liecina arī pēdējo gadu laikā izmaksāto apdrošināšanas kompensāciju stabilais apjoms dažādu vētras radītu bojājumu segšanai. Protams, primāri ieteiktu ikvienam nodrošināties, rūpīgi noslēdzot durvis un logus, parūpējoties par dārzā esošu konstrukciju stabilitāti, neatstājot pagalmā lietas, ko stiprs vējš varētu pārvietot, kā arī parūpējoties par drošu novietošanu savam auto. Taču tikpat svarīga ir arī mājokļa apdrošināšana, ko ikviens dažu minūšu laikā var noformēt savā Swedbank internetbankā. Pāris minūtes polises iegādei šodien var aiztaupīt krietni apjomīgāku laiku un līdzekļus nepatīkamu seku likvidēšanai vēlāk,” saka Reinis Jansons, Swedbank Uzkrājumu un apdrošināšanas atbalsta daļas vadītājs.

Swedbank Mājokļa apdrošināšana nodrošina pilnvērtīgu visu risku segumu. Īpaši noderīga un klientu novērtēta ir bezmaksas diennakts avārijas palīdzība, kurā ietilpst namdara, atslēdznieka un santehniķa pakalpojumi. Turklāt, izvērtējot laikapstākļu radīto bojājumu atlīdzību, nav ierobežojumu vētras un lietus stiprumam, kā arī sniega kārtas biezumam.

Pielikumā ir plašāka informācija un infografika, kurā piedāvājam ieskatu izplatītākajos ar mājokļa drošību saistītajos negadījumos Latvijā, kā arī vidējās apdrošināšanas atlīdzības summas un praktiskus padomus – kā rīkoties, lai pasargātu savu mājokli un vērtīgās lietas no nepatīkamiem atgadījumiem.

Vairāk par Swedbank Mājokļa apdrošināšanas nosacījumiem: https://ib.swedbank.lv/private/insurance/home/ihome?language=LAT

 

Par Swedbank apdrošināšanu

Swedbank piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus, kurus nodrošina Swedbank P&C Insurance AS un Swedbank Life Insurance SE. Apdrošināšanas pakalpojumu klāsts aptver obligāto sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanu, brīvprātīgo auto apdrošināšanu (KASKO), mājokļa apdrošināšanu, ceļojuma apdrošināšanu, kā arī privāto dzīvības apdrošināšanu, apdrošināšanu ģimenes atbalstam, kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanu un citus apdrošināšanas pakalpojumus. Swedbank apdrošināšanas pakalpojumi ir pieejami Swedbank internetbankā, kā arī Swedbank filiālēs visā Latvijā.

 

Papildu informācijai:
Vineta Savicka
Swedbank ārējās komunikācijas vadītāja
Tālr.: 67444561, 29453002
vineta.savicka@swedbank.lv

0