Swedbank apdrošināšana: 2014. gada visretāk apdrošināšanas gadījumus pieteikuši Opel, Nissan un Seat markas automašīnu vadītāji

Pievienoja:

Kā rāda Swedbank dati – pērn auto vadītāji, kuriem visretāk nācies izmantot KASKO apdrošināšanas kompensācijas, pārvietojušies ar Opel, Nissan un Seat markas automašīnām. Savukārt visbiežāk pieteikumus KASKO apdrošināšanas gadījumiem iesnieguši BMW, Mercedes Benz un Chrysler auto vadītāji. Kopumā 2014. gadā biežākie atlīdzības pieteikšanas iemesli bija dažāda veida bojājumi, kas radušies ceļu satiksmes negadījumu rezultāta un salona logu bojājumi. Tāpat klienti aktīvi izmantojuši diennakts tehniskās palīdzības pakalpojumus.

Lai arī ierasts, ka visbiežāk negadījumi ar auto notiek ziemā, pagājušais gads atšķīrās ar to, ka visvairāk KASKO apdrošināšanas gadījumu pieteikumi tika saņemti tieši jūlijā un augustā. Tas saistāms ar izteikti labvēlīgajiem laikapstākļiem, kad daudzi brīvdienas pavadīja pie jūras, pēc tam sēdās pie stūres patīkami noguruši, kas arī ietekmēja koncentrēšanās spējas uz ceļa. Vidējā izmaksa par KASKO apdrošināšanu 2014.gadā bija 825 euro.

„Pārdomāta rīcība un pieredze ir vienlīdz svarīga gan piedaloties satiksmē, gan arī izvēloties savu auto apdrošinātāju. Līdzās apdrošināšanas polises cenai ieteiktu pievērst uzmanību arī tādiem faktoriem kā, piemēram, apdrošināšanas risku segumam, diennakts tehniskās palīdzības pieejamībai, norēķina iespējai pa daļām un, protams, iespējai ātri un bez liekiem sarežģījumiem saņemt atlīdzību, ja tomēr nācies iekļūt ceļu satiksmes negadījumā vai piedzīvot citu ar KASKO apdrošināšanas riskiem saistītu situāciju. Savu apdrošināšanas piedāvājumu esam veidojuši, mēģinot tajā iekļaut visu, kas ikvienam autovadītājam būtisks. Tomēr galvenokārt – lai polise būtu kā drošs sabiedrotais, kas parūpēsies par ģimenes budžeta stabilitāti, notiekot negaidītam ceļu satiksmes negadījumam vai pat auto zādzībai,” saka Reinis Jansons, Swedbank Uzkrājumu un apdrošināšanas atbalsta daļas Latvijā vadītājs.

“Galvenais  drošas braukšanas pamatprincips ir ceļu satiksmes noteikumu ievērošana. Ar nosacījumu, ka tiek domāts ne tikai par atļauto ātrumu, bet arī par citiem satiksmes noteikumiem, piemēram, par pareizu pārvietošanos pa joslām un apļiem. Tāpat svarīgi ir novērtēt situāciju uz ceļa, mēģinot paredzēt riskantus brīžus un izvairīties no asiem manevriem, jo rezultātā tik un tā satiekamies pie nākošā sarkanā luksofora. Tomēr, lai arī cik pareizi brauktu, dzīve tāpat ievieš savas korekcijas, tāpēc, lai justos droši un pasargātu sevi no neparedzamiem gadījumiem uz ceļa, rūpīgi jāizvēlas savs KASKO apdrošinātājs.  Cenai ir nozīme, tomēr tai nevajadzētu būt izšķirošam faktoram, jo aiz lētākiem piedāvājumiem bieži slēpjas zemūdens akmeņi,” iesaka auto eksperts Normunds Avotiņš.


Swedbank KASKO apdrošināšana
nodrošina visu risku segumu, pasargājot auto vadītāju no zaudējumiem, kas rodas arī neparedzētu negadījumu rezultātā. Piemēram, iebraucot peļķē, konstatējot automašīnas bojājumus vai pat zādzību. Polisē bez papildus maksas iekļauta arī diennakts tehniskā palīdzība uz ceļa. Lēmums par atlīdzības izmaksu tiek pieņemts vidēji 2 darba dienu laikā no brīža, kad saņemti visi nepieciešamie dokumenti apdrošināšanas lietas izskatīšanai. Apmaksu par Swedbank KASKO apdrošināšanu iespējams veikt divpadsmit, četrās, divās vai vienā maksājumā – bez sadārdzinājuma.

Plašāka informācija par Swedbank KASKO: www.swedbank.lv/apdrošināšana

Par Swedbank apdrošināšanu

Swedbank piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus, kurus nodrošina Swedbank P&C Insurance AS un Swedbank Life Insurance SE. Apdrošināšanas pakalpojumu klāsts aptver obligāto sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanu, brīvprātīgo auto apdrošināšanu (KASKO), mājokļa apdrošināšanu, ceļojuma apdrošināšanu, kā arī privāto dzīvības apdrošināšanu, apdrošināšanu ģimenes atbalstam, kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanu un citus apdrošināšanas pakalpojumus. Swedbank apdrošināšanas pakalpojumi ir pieejami Swedbank internetbankā, kā arī Swedbank filiālēs visā Latvijā.

Papildu informācijai:
Vineta Savicka
Swedbank ārējās komunikācijas vadītāja
Tālr.: 67444561, 29453002
vineta.savicka@swedbank.lv

 

0