Swedbank apdrošināšana: visbiežāk gūst roku un kāju traumas

Pievienoja:

Kā liecina Swedbank apdrošināšanas dati par aizvadītā gadā pieteiktajām atlīdzībām traumu gadījumos, visbiežāk apdrošināšanas atlīdzības (kopumā 80%) izmaksātas par kāju (34%) vai roku (46%) savainojumiem. Savukārt visretāk apdrošināšanas atlīdzības izmaksātas galvas (9%), krūšu kurvja un muguras (8%) vai acu (3%) traumu gadījumos. Atlīdzības saņēmēji pārliecinošā vairumā gadījumu ir vīrieši (79% vīriešu pret 21% sieviešu) vecumā no 26 līdz 30 gadiem (26% gadījumu). Visbiežāk traumas gūtas paklūpot vai paslīdot (piemēram, ziemā uz slidenas ietves), arī sportojot vai uzkrītot kādam smagam priekšmetam.

“Katrs traumas gadījums – atkarībā no tā smaguma – pacientam prasa noteiktus finansiālus līdzekļus. Ārstēšanās traumu gadījumā var ilgt no dažām dienām līdz pat vairākiem gadiem. Turklāt mūsu medicīnas pakalpojumi ir relatīvi dārgi – ja tos salīdzinām ar iedzīvotāju ienākumiem,’’ uzsver Dr. Svens Rubulis, ārsts traumatologs-ortopēds, Rīgas Traumatoloģijas un Ortopēdijas slimnīca, Traumu centrs.

“Apdrošināties nozīmē dzīvot, cerot uz labāko, bet gatavojoties ļaunākajam. Traumas var piemeklēt ikvienu, īpaši ziemas slidenajos mēnešos, kad nejaušs kritiens uz apledojušas ietves vai no jumta krītošs sniega blāķis var acumirklī pamatīgi ietekmēt veselību un darbaspējas, kas savukārt iet roku rokā ar ģimenes finansiālo drošību. Ieteiktu nepaļauties uz laimīgu nejaušību, bet jau laikus parūpēties par savu finanšu veselību ilgtermiņā,” saka Reinis Jansons, Swedbank Uzkrājumu un apdrošināšanas atbalsta daļas vadītājs.

Swedbank Dzīvības apdrošināšana ģimenes atbalstam ļauj acumirklī parūpēties par savu un tuvinieku finansiālo drošību gadījumos, ja vēl nav izveidoti ievērojami uzkrājumi neparedzētiem dzīves gadījumiem. Turklāt – nodrošinoties arī pret gadījumiem, kad gūto traumu rezultātā īsākā vai garākā laika posmā var ciest ģimenes ienākumi.

Plašāka informācija par Swedbank Dzīvības apdrošināšanu:
https://ib.swedbank.lv/private/insurance/life/incomeProtection

 

Par Swedbank apdrošināšanu

Swedbank piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus, kurus nodrošina Swedbank P&C Insurance AS un Swedbank Life Insurance SE. Apdrošināšanas pakalpojumu klāsts aptver obligāto sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanu, brīvprātīgo auto apdrošināšanu (KASKO), mājokļa apdrošināšanu, ceļojuma apdrošināšanu, kā arī privāto dzīvības apdrošināšanu, apdrošināšanu ģimenes atbalstam, kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanu un citus apdrošināšanas pakalpojumus. Swedbank apdrošināšanas pakalpojumi ir pieejami Swedbank internetbankā, kā arī Swedbank filiālēs visā Latvijā.

 

Papildu informācijai:
Vineta Savicka
Swedbank ārējās komunikācijas vadītāja
Tālr.: 67444561, 29453002
vineta.savicka@swedbank.lv

0