Swedbank: visbiežāk sadzīves traumas gūst dvīņu un lauvas horoskopa zīmēs dzimušie

Pievienoja:

Kā rāda Swedbank apdrošināšanas dati, kopumā teju katrs ceturtais (24%) cilvēks, kurš gūst kādu traumu ir dzimis dvīņu (12%) vai lauvas (12%) horoskopa zīmēs. Nākamā horoskopa zīme, kura visbiežāk gūst kādu sadzīves traumu ir ūdensvīrs – tie ir 11% jeb katrs desmitais cilvēks. Savukārt apdomīgākās horoskopa zīmes, kurās dzimušie sadzīves traumās iedzīvojas visretāk, ir vērsis (tikai 4%), auns (5%) un mežāzis (5%).

Šajā pavasarī 8% gadījumu sadzīves traumas guvuši jaunavas un svaru horoskopa zīmēs dzimušie. Savukārt katrs 7% gadījumu – skorpiona un zivju zīmē dzimušie. Vēža un strēlnieka zvaigznājā dzimušie šajā pavasarī dažādas sadzīves traumas guvuši vienādi 6% gadījumu. Biežākie traumu gūšanas iemesli – mājas remonta darbi, kā arī sportošana un citi vaļasprieki.

“Jāņem vērā, ka pat piedzimšana “zem laimīgas zvaigznes” tomēr nozīmē tikai un vienīgi to, ka drošība ir mūsu pašu rokās. Šī pavasara statistika tam ir dzīvs pierādījums, jo redzam, ka pat šķietami parasts kritiens var nozīmēt iedzīvošanos nopietnā traumā, kas uz laiku ietekmē arī darbaspējas. Drošākais veids, kā parūpēties par to, lai papildus traumas radītajam diskomfortam, nebūtu jācieš arī finansiāli zaudējumi, ir apdrošināšana.” stāsta Reinis Jansons, Swedbank Uzkrājumu un apdrošināšanas atbalsta daļas Latvijā vadītājs.

Raugoties uz šajā pavasarī gūto traumu gadījumiem, minami daži piemēri – pēc neveiksmīga kritiena no šūpolēm saņemta apdrošināšanas atlīdzība 472 eiro apmērā. Savukārt traumējoties pēc kritiena no trepēm, saņemta apdrošināšanas atlīdzība 566 eiro apmērā. Sporta traumas rezultātā saņemta apdrošināšanas kompensācija pat 472 eiro apmērā. Savukārt paslīdot uz lamināta grīdas, saņemta apdrošināšanas kompensācija 177 eiro apmērā.

Savukārt analizējot, kuras no horoskopu zīmēm gūto traumu rezultātā saņēmušas lielākās apdrošināšanas atlīdzības, redzams, ka līderi ir dvīņu un vērša zīmē dzimušie, gūto traumu rezultātā saņemot kompensāciju vidēji 973 eiro apmērā. Te vērts atzīmēt, ka tieši vērša zīmē dzimušie traumas gūst salīdzinoši retāk, toties – ar ievērojami augstākām apdrošināšanas prēmiju izmaksām. Tiem seko lauvas, svaru un ūdensvīru zīmē dzimušie, gūto traumu rezultātā saņemot kompensāciju vidēji 708 eiro apmērā.


Par Swedbank apdrošināšanu

Swedbank piedāvā apdrošināšanas pakalpojumus, kurus nodrošina Swedbank P&C Insurance AS un Swedbank Life Insurance SE. Apdrošināšanas pakalpojumu klāsts aptver obligāto sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības (OCTA) apdrošināšanu, brīvprātīgo auto apdrošināšanu (KASKO), mājokļa apdrošināšanu, ceļojuma apdrošināšanu, kā arī privāto dzīvības apdrošināšanu, apdrošināšanu ģimenes atbalstam, kredītņēmēja dzīvības apdrošināšanu un citus apdrošināšanas pakalpojumus. Swedbank apdrošināšanas pakalpojumi ir pieejami Swedbank internetbankā, kā arī Swedbank filiālēs visā Latvijā.

Plašāka informācija: www.swedbank.lv

 

Papildu informācijai:
Vineta Savicka
Swedbank ārējās komunikācijas vadītāja
Tālr.: 67444561, 29453002
vineta.savicka@swedbank.lv

0