Uģis Vorons kļuvis par AAS “BTA Baltic Insurance Company” valdes priekšsēdētāja padomnieku

Pievienoja:

Ugis VoronsNo šī gada janvāra AAS “BTA Baltic Insurance Company” (BTA) vadības komandu papildinājis Uģis Vorons, kurš kļuvis par uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Jāņa Lucaus padomnieku un turpmāk strādās apdrošināšanas sabiedrības BTA produktu pārdošanas attīstības un veicināšanas jomā.

Kā norāda Jānis Lucaus, Uģis Vorons ar savu pieredzi un zināšanām stiprinās BTA produktu pārdošanas komandas darbu Baltijā, kas uzņēmumam ļaus kļūt daudz konkurētspējīgākam dažādos klientu segmentos: ”BTA finanšu rezultāti apliecina veiksmīgi īstenotu biznesa stratēģiju un to, ka uzņēmums piedāvā klientu prasībām atbilstošus, mūsdienīgus un kvalitatīvus apdrošināšanas pakalpojumus, garantējot klientiem stabilitāti un drošību. Tā kā par vienu no tuvākajiem biznesa mērķiem esam izvirzījuši BTA piedāvāto pakalpojumu attīstību un konkurētspējas veicināšanu korporatīvo klientu segmentā, esmu pārliecināts, ka Uģis Vorons būs liels atbalsts šo plānu realizēšanā.”

Uģa Vorona profesionālā darbība arī līdz šim bijusi saistīta ar apdrošināšanas nozari un pensiju fondiem. Iepriekš viņš bijis AS “Balta” valdes loceklis un privātpersonu segmenta pārdošanas direktors, “Citadele Life” un “Citadele pensiju fonda” valdes priekšsēdētājs, kā arī “SEB dzīvības apdrošināšanas” valdes priekšsēdētājs, “SEB Atklātā pensiju fonda” padomes loceklis un Latvijas Apdrošinātāju asociācijas padomes priekšsēdētājs. Ieguvis bakalaura grādu ekonomikā un maģistra grādu starptautisko ekonomisko sakaru vadīšanā RTU.

“Mana pievienošanās BTA komandai nav nejauša. Uzņēmumam ir ļoti nopietni nākotnes mērķi un ambīcijas Baltijas tirgū. Uzņēmuma idejas, stratēģiskie mērķi man šķita ļoti saistoši, un vienlaikus tas ir izaicinājums palīdzēt uzņēmumam sasniegt šos mērķus ar savām zināšanām apdrošināšanas pakalpojumu virzīšanā tirgū,” atzīst Uģis Vorons.

AAS “BTA Baltic Insurance Company” dibināta 2014. gadā “BTA Insurance Company” SE reorganizācijas rezultātā, veicot uzņēmuma sadalīšanu atbilstoši biznesa ģeogrāfiskajam dalījumam: Baltija un pārējā Eiropa. AAS “BTA Baltic Insurance Company” mātes uzņēmums “BTA Insurance Company” SE apdrošināšanas tirgū darbojas vairāk nekā 20 gadu, 2009. gadā kļūstot par trešo lielāko apdrošinātāju Baltijas valstīs. Tā starptautisko izaugsmi apliecina starptautiskās auditoru kompānijas “Deloitte” 2013. gadā apkopotais lielāko Centrāleiropas uzņēmumu TOP 500, kurā “BTA Insurance Company” SE ierindota 50 lielāko Centrāleiropas apdrošināšanas sabiedrību vidū.

Papildu informācija:
Agnese Grīnberga
Sabiedrisko attiecību vadītāja
AAS “BTA Baltic Insurance Company”
e-pasts agnese.grinberga@bta.lv
Tālr. 67025661, mob. tālr. 27828796

0