LV EN
Menu
30 gadu jubilejā ERGO aicina pievienoties soļu izaicinājumam, lai dāvinātu Latvijai 30 000 koku

30 gadu jubilejā ERGO aicina pievienoties soļu izaicinājumam, lai dāvinātu Latvijai 30 000 koku

24.05.2023

Svinot 30 gadu jubileju Latvijā, apdrošināšanas sabiedrība ERGO izsludina iniciatīvu “30 000 iemeslu iet kopā ar ERGO” un aicina ikvienu būt fiziski aktīvam, pievienojoties īpašam soļu izaicinājumam. Izaicinājumā noietie soļi “#walk15” aplikācijā pārvērtīsies virtuālos kokos, bet ERGO tos padarīs par īstiem, iestādot līdz 30 000 koku Latvijas mežos.

Vai tā būtu brīvdienu pastaiga dabā vai ceļš uz darbu, kas mērots kājām, nevis ar auto, – ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts iesaistīties soļošanas iniciatīvā un tādā veidā parūpēties gan par savu, gan vides veselību, mazinot CO2 pēdas nospiedumu. Starts soļu skaitīšanai “#walk15” aplikācijā tiks dots 26. maijā jeb datumā, kurā pirms 30 gadiem Latvijā sāka darboties apdrošināšanas sabiedrība ERGO. Izaicinājums ar mērķi kopīgiem spēkiem “izaudzēt” 30 000 virtuālo koku turpināsies divus mēnešus – līdz 31. jūlijam.

“Solis ir spēcīgs simbols, kas nozīmē kustību uz priekšu – izaugsmi. Šajos 30 gados tā bijusi ārkārtīgi svarīga arī mums, ERGO. Attīstot apdrošināšanas pakalpojumu klāstu un iespējas, kā arī digitālos risinājumus, esam kļuvuši arvien tuvāki saviem klientiem. Tāpat apzināmies, ka katrs solis mūsu pakalpojumu dzīves ciklā var atstāt ietekmi uz apkārtējo vidi, tādēļ šos soļus speram ar lielu atbildību. Lai samazinātu CO2 emisijas, esam aprēķinājuši savu “oglekļa pēdu” un sekojam līdzi tās izmaiņām. Ņemot vērā, ka viens no efektīvākajiem veidiem CO2 pēdas dzēšanai ir koku stādīšana, ERGO 30 gadu jubilejā vēlamies dāvināt Latvijai 30 000 koku un, lai dāvanai piešķirtu īpašu vērtību, aicinām to veidot kopā!” saka ERGO valdes priekšsēdētāja Baltijas valstīs un Latvijas filiāļu vadītāja Urzula Deška (Ursula Deschka).

ERGO ir viens no vadošajiem apdrošinātājiem Latvijā, ko pārstāv divas apdrošināšanas sabiedrības: “ERGO Insurance SE Latvijas filiāle”, kas piedāvā plašu nedzīvības apdrošināšanas spektru, un “ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle”, kas piedāvā dzīvības un veselības apdrošināšanu.

2022. gadā ERGO iekļuva Labāko darba devēju TOP 50, ieguva Platīna kategoriju Ilgtspējas indeksa novērtējumā, tika atzīts par mīlētāko un cilvēcīgāko apdrošināšanas zīmolu Baltijā un zaļāko Latvijā, kā arī saglabāja Ģimenei draudzīgas darbavietas statusu.

ERGO galveno vērtību lokā ir rūpes par vidi, sabiedrības drošību un atbalsts izglītībai. Kopš 2001. gada, kad ERGO nodibināja stipendiju jauniešiem, kuri palikuši bez vecāku apgādības, to saņēmuši vairāk nekā 90 studenti par kopējo summu virs 300 000 eiro.

Pievienojies ERGO 30 gadu jubilejas soļu izaicinājumam šeit – https://walk15.app/challenge/code/ERGO2023 vai skenē izaicinājuma kodu šeit!

QR kods 30 iemeslu iet kopa ar ERGO

Vairāk soļu – vairāk koku zaļākai Latvijai! Čaklākajiem gājējiem, kuri izaicinājuma laikā sakrās visvairāk soļu, tiks sarūpētas balvas.

 

Par ERGO
ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas piedāvā plašu apdrošināšanas pakalpojumu klāstu, tostarp nedzīvības, dzīvības un veselības apdrošināšanu. ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei Baltijas valstīs uzticas 650 000 klientu.
ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošinātāju grupā, kas ir viena no Vācijas un Eiropas lielākajām grupām. ERGO ir pārstāvēta vairāk nekā 30 pasaules valstīs, koncentrējoties uz biznesu Eiropā un Āzijā. ERGO akcionārs ir Munich Re, kas ir viens no lielākajiem pārapdrošinātājiem un risku pārvaldītājiem pasaulē.

 

Papildu informācija:
Guna Kaše
sabiedrisko attiecību vadītāja
ERGO Insurance SE Latvijas filiāle
ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Tālr. 67081941
Mob.tālr. +371 26041749
E-pasts: guna.kase@ergo.lv

 

Atpakaļ