LV EN
Menu
ERGO stipendijas jaunajā mācību gadā saņems 16 jaunieši

ERGO stipendijas jaunajā mācību gadā saņems 16 jaunieši

16.10.2023

Jaunajā mācību gadā ERGO stipendiātu pulkam ir pievienojušies seši jaunieši, kuri tikko sākuši studijas dažādās Latvijas augstskolās, bet kopumā ERGO stipendijas šogad saņems 16 studenti.

Par godu tam ERGO birojā notika tikšanās ar stipendiātiem un Vītolu fonda pārstāvjiem, lai dalītos iedvesmas stāstos – par dzīvi, izglītību un profesionālo izaugsmi.

ERGO stipendiati 2023

ERGO stipendijas ir apdrošināšanas sabiedrības ERGO iniciatīva, kas sadarbībā ar Vītolu fondu tiek īstenota jau 22 gadus. Tās mērķis ir sniegt palīdzību jauniešiem, kuri palikuši bez vecāku apgādības, finansiāli atbalstot viņus studiju laikā bakalaura vai maģistra programmās visdažādākajās nozarēs.

Jaunieši, kuri šogad ERGO stipendijas saņems pirmo reizi, apgūs vēsturi, tiesību zinātni un pirmstiesas izmeklēšanu Latvijas Universitātē, fizioterapiju Rīgas Stradiņa universitātē, veterinārmedicīnu Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātē, kā arī starpkultūru sakarus Latvijas Kultūras akadēmijā.

Par godu jaunā mācību gada sākumam ERGO birojā notika tikšanās ar stipendiātiem un Vītolu fonda pārstāvjiem. Tajā piedalījās Vītolu fonda valdes priekšsēdētāja Vita Diķe, un ar iedvesmojošu, humora pilnu pieredzes stāstu uzstājās kādreizējais ERGO stipendiāts, juridisko zinātņu doktors un Saeimas Juridiskā biroja vecākais juridiskais padomnieks Edvīns Danovskis. Tāpat savā karjeras izaugsmes pieredzē ar jauniešiem dalījās un uz jautājumiem atbildēja ERGO valdes priekšsēdētāja Baltijā un Latvijas filiāļu vadītāja Urzula Deška (Ursula Deschka). Savukārt stipendiāti iepazīstināja ar sevi, izvēlēto studiju virzienu, profesionālajiem mērķiem un sapņiem.

“Ir milzīgs gods būt blakus šiem talantīgajiem jauniešiem, atbalstot viņus ceļā uz augstākās izglītības iegūšanu un mērķu sasniegšanu. Tas ir viens no skaistākajiem ieguldījumiem mūsu nākotnē. Studentu degsme un mirdzošās acis aizrauj – tieši tāpat kā kādreizējo ERGO stipendiātu profesionālie sasniegumi. Kļūstot par speciālistiem medicīnā, ekonomikā, mākslā, mūzikā, jurisprudencē vai jebkurā citā nozarē, kuru jaunieši izvēlējušies par savu sirdslietu un profesiju, viņi stiprinās arī šo valsti. Izaugsme, kas notiek caur izglītību, nekad nav tikai individuāla. Tā ir arī Latvijas izaugsme, tādēļ ir tik svarīgi bagātināt augsni, kurā jaunajiem talantiem veiksmīgi attīstīties. Lai izdodas sasniegt iecerēto!” saka Urzula Deška, ERGO valdes priekšsēdētāja Baltijā un Latvijas filiāļu vadītāja.

Kopš 2001. gada ERGO atbalstījis jau 98 jauniešus, kopumā šim mērķim novirzot vairāk nekā 400 000 eiro. Stipendiāti realizējuši sevi profesionāli, kļūstot par ārstiem, farmaceitiem, zinātniekiem, arhitektiem, ekonomistiem un citu jomu speciālistiem. Vairāki no viņiem tagad jau izveidojuši paši savas stipendijas talantīgu jauniešu atbalstam.

 

Par ERGO
ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas piedāvā plašu apdrošināšanas pakalpojumu klāstu, tostarp nedzīvības, dzīvības un veselības apdrošināšanu. ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei Baltijas valstīs uzticas 650 000 klientu.
ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošinātāju grupā, kas ir viena no Vācijas un Eiropas lielākajām grupām. ERGO ir pārstāvēta vairāk nekā 30 pasaules valstīs, koncentrējoties uz biznesu Eiropā un Āzijā. ERGO akcionārs ir Munich Re, kas ir viens no lielākajiem pārapdrošinātājiem un risku pārvaldītājiem pasaulē.

 

Papildu informācija:
Guna Kaše
sabiedrisko attiecību vadītāja
ERGO Insurance SE Latvijas filiāle
ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Tālr. 67081941
Mob.tālr. +371 26041749
E-pasts: guna.kase@ergo.lv

Atpakaļ