LV EN
Menu
Izveidots ERGO Biznesa klientu centrs mazajiem un vidējiem uzņēmumiem

Izveidots ERGO Biznesa klientu centrs mazajiem un vidējiem uzņēmumiem

01.02.2024

Lai apdrošināšanas pakalpojumi uzņēmējiem būtu vēl ērtāk pieejami, apdrošināšanas sabiedrība ERGO izveidojusi Biznesa klientu centru, kas specializējas pakalpojumu un konsultāciju sniegšanā mazajiem un vidējiem uzņēmumiem (MVU).

“Mēdz teikt, ka uzņēmējdarbība nemīl pauzes, tieši tādēļ apdrošināšanai ir ārkārtīgi liela nozīme uzņēmumu dzīvē, kas ir pilna dažādu risku. Komercīpašuma, biznesa nepārtrauktības, transporta, civiltiesiskā, darbinieku veselības apdrošināšana, kā arī citi apdrošināšanas veidi, kas pielāgoti uzņēmuma vajadzībām, būtībā ir daļa no biznesa plānošanas. Redzot, ka juridiskais segments aug straujāk, nekā gaidīts, un ir veiksmīgi atkopies pēc dīkstāves pandēmijas laikā, mums bija svarīgi pilnveidot apdrošināšanas pakalpojumus MVU atbalstam, tādēļ šim nolūkam esam izveidojuši Biznesa klientu centru,” stāsta ERGO Pārdošanas tīkla departamenta vadītājs Guntis Podračiks.

MVU Biznesa klientu centra sniegtās priekšrocības

Biznesa klientu centrs atrodas kādreizējās ERGO filiāles “Āgenskalns” telpās – Rīgā, Nometņu ielā 61.

Kā kļūt par klientu?

Plašāk par ERGO Biznesa klientu centru iespējams uzzināt šeit!

 

Par ERGO

ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas piedāvā plašu apdrošināšanas pakalpojumu klāstu, tostarp nedzīvības, dzīvības un veselības apdrošināšanu. ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei Baltijas valstīs uzticas 650 000 klientu.

ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošinātāju grupā, kas ir viena no Vācijas un Eiropas lielākajām grupām. ERGO ir pārstāvēta vairāk nekā 30 pasaules valstīs, koncentrējoties uz biznesu Eiropā un Āzijā. ERGO akcionārs ir Munich Re, kas ir viens no lielākajiem pārapdrošinātājiem un risku pārvaldītājiem pasaulē.

 

Papildu informācija medijiem:
Guna Kaše
komunikācijas projektu vadītāja
ERGO Insurance SE Latvijas filiāle
ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Tālr. 67081941
Mob.tālr. +371 26041749
E-pasts: guna.kase@ergo.lv

Atpakaļ