LV EN
Menu
Par ERGO vadītāju Latvijā un Baltijā kļūst Urzula Deška

Par ERGO vadītāju Latvijā un Baltijā kļūst Urzula Deška

03.01.2023

No šī gada 1. janvāra par jauno ERGO valdes priekšsēdētāju Baltijas valstīs kļuvusi Urzula Deška (Ursula Deschka), kura turpmāk ieņems arī ERGO Latvijas filiāļu vadītājas amatu.

Urzula Deška ERGO apdrošinātāju grupā strādā kopš 2017. gada un iepriekš bijusi valdes locekle divos ERGO grupas veselības apdrošināšanas uzņēmumos un no 2020. gada arī apdrošināšanas pakalpojumu tiešās pārdošanas uzņēmumā Vācijā. Viņa ieņēmusi dažādus augstākā līmeņa amatus vadošajās apdrošināšanas kompānijās.

Turpmāk Urzulas Deškas pārziņā būs ERGO biznesa attīstība un virzība Baltijas valstīs. Ar nozīmīgo pieredzi, kas iegūta Vācijas apdrošināšanas tirgū, viņa turpinās attīstīt un pilnveidot ERGO darbību Baltijas tirgū, lai uzņēmums arī nākotnē saviem klientiem nodrošinātu augstākās kvalitātes apdrošināšanas pakalpojumus un kā līdz šim būtu viens no augstāk novērtētajiem darba devējiem un iecienītākajiem zīmoliem Baltijā.

Urzula Deška atzīst, ka ar nepacietību gaida sadarbību ar ERGO Baltijas komandu: “Jūtos pagodināta, ka man ir dota iespēja vadīt ERGO Baltijas valstīs. Esmu pārliecināta, ka mana 20 gadu pieredze un zināšanas apdrošināšanas jomā palīdzēs virzīt uzņēmuma izaugsmi reģionā un veicinās tā turpmākos panākumus. Viens no svarīgākajiem principiem, par ko esmu pārliecinājusies, – klientu apmierinātība ir patiesi nozīmīgs rādītājs veiksmīgai attīstībai.”

Tostarp viņa ļoti augstu novērtē iespējas, ko sniedz Baltijas valstu progresīvā IT infrastruktūra. “Uzskatu, ka Baltijas valstis šajā jomā ir labi attīstītas un tām ir liels turpmākās izaugsmes potenciāls,” atzīst jaunā ERGO vadītāja Latvijā un Baltijā Urzula Deška.

 

Par ERGO
ERGO ir viena no vadošajām apdrošinātāju grupām Baltijas reģionā, kas piedāvā plašu apdrošināšanas pakalpojumu klāstu, tostarp nedzīvības, dzīvības un veselības apdrošināšanu. ERGO pakalpojumiem, ekspertu zināšanām un finansiālajai stabilitātei Baltijas valstīs uzticas 650 000 klientu.

ERGO apdrošināšanas sabiedrības Baltijā ietilpst ERGO Apdrošinātāju grupā, kas ir viena no Vācijas un Eiropas lielākajām grupām. ERGO ir pārstāvēta vairāk nekā 30 pasaules valstīs, koncentrējoties uz biznesu Eiropā un Āzijā. ERGO akcionārs ir Munich Re, kas ir viens no lielākajiem pārapdrošinātājiem un risku pārvaldītājiem pasaulē.

 

Papildu informācija:
Guna Kaše
sabiedrisko attiecību vadītāja
ERGO Insurance SE Latvijas filiāle
ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāle
Skanstes iela 50, Rīga, LV-1013
Tālr. 67081941
Mob.tālr. +371 26041749
E-pasts: guna.kase@ergo.lv

Atpakaļ