LV EN
Menu
Izmaiņas LAA padomē

Izmaiņas LAA padomē

26.03.2021

24.martā Latvijas Apdrošinātāju asociācijas (LAA) biedru sapulcē LAA padomē ievēlēts jauns loceklis – Swedbank Life Insurance SE produktu attīstības nodaļas produktu vadītājs Latvijā Edgars Ozoliņš. Viņš turpmākos divus gadus ieņems LAA padomes priekšsēdētāja vietnieka amatu dzīvības apdrošināšanas jautājumos.

Padomes priekšsēdētājas pienākumus turpinās pildīt ERGO Insurance SE Latvijas filiāles un ERGO Life Insurance SE Latvijas filiāles valdes locekle Ingrīda Ķirse, savukārt padomes priekšsēdētāja vietnieka amatu riska veidu apdrošināšanas jautājumos arī turpmāk ieņems Compensa Vienna Insurance Group ADB Latvijas filiāles vadītājs Aigars Freimanis.

Padome ir asociācijas pārvaldes institūcija, kas starplaikos starp biedru sapulcēm lemj par savā kompetencē esošajiem jautājumiem. Padome sastāv no visu LAA biedru pilnvarotiem pārstāvjiem, kuri no sava vidus izvēl priekšsēdētāju un divus tā vietniekus.

Asociācijā ir 14 biedri – apdrošināšanas sabiedrības un ārvalstu apdrošinātāju filiāles (8 riska veidu un 6 dzīvības apdrošinātāji), kuri kontrolē aptuveni 99% no kopējā Latvijas apdrošināšanas tirgus.

Atpakaļ