LV EN
Menu
LAA modernizē savu vizuālo stilu un logo

LAA modernizē savu vizuālo stilu un logo

31.05.2023

Sagaidot 30 gadu jubileju, Latvijas Apdrošinātāju asociācija (LAA) ir pilnveidojusi vizuālo stilu un logo – logo padarīts mūsdienīgāks, vienlaikus to konceptuāli nemainot, lai nodrošinātu vizuālā tēla pēctecību, jo iepriekšējais logo kopā ar organizāciju ir bijis kopš tās dibināšanas 1993. gadā.

videjs LV            LAA logo primary lv CMYK

LAA logo jeb grafiskās zīmes pamatā ir trijstūra formas elements, kurā nepārtrauktā līnijas formā ietverti organizācijas latviskā nosaukuma pirmie burti – LAA. Trijstūra stabilais pamats simbolizē stabilitāti, savukārt augšpuses smaile – virzību uz augšu, uz izaugsmi.

“Jubilejas priekšvakarā veicot revīziju savās mājās un modernizējot organizācijas stilu, mums vienlaikus bija ļoti svarīgi saglabāt logo pēctecību. Mēs lepojamies ar to, ka esam viena no senākajām uzņēmēju organizācijām Latvijā, un iepriekšējais logo mūs ir pavadījis visu darbības laiku, pēc tā mūs atpazīst daudzi partneri Latvijā un ārpus tās. Tādēļ tagad mūsu logo būs mūsdienīgāks, vienkāršākām, precīzākām līnijām, bet vienlaikus tur var saskatīt neapšaubāmu balstīšanos mūsu vēsturē,” saka Jānis Abāšins, LAA prezidents.

Atpakaļ