LV EN
Menu
LAA piedalīsies Finanšu pratības nedēļā

LAA piedalīsies Finanšu pratības nedēļā

10.03.2022

No 21. līdz 27. martam Latvijā notiks “Finanšu pratības nedēļa 2022”, kurā tradicionāli līdz ar citiem valsts un privātā sektora partneriem piedalās arī Latvijas Apdrošinātāju asociācija (LAA).

Finansu pratibas nedela 2022 soc tikliem 1

Nedēļas aktivitāšu mērķis ir paaugstināt Latvijas iedzīvotāju finanšu prasmes. Īpaša uzmanība tiek pievērsta jauniešu finanšu pratības veicināšanai, bet iespēja savas zināšanas uzlabot ir ikvienam.

Latvijas Apdrošinātāju asociācija šīs nedēļas laikā piedāvās augstskolu studentiem LAA prezidenta Jāņa Abāšina, apdrošināšanas nozares profesionāļa ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi, lekcijas par apdrošināšanas nozari Latvijā, starptautiskiem aspektiem apdrošināšanā, kā arī sadarbību Baltijas valstīs:

Tāpat Finanšu pratības nedēļas laikā LAA prezentēs jauno mācību materiālu “Pirmie soļi apdrošināšanā”, kas ir paredzēts darbam ar pamatskolas skolēniem, sākot no 6. klases.

Finanšu pratības nedēļa Latvijā notiek jau devīto reizi starptautiskās iniciatīvas Global Money Week ietvaros, un šī gada tēma ir “Build your future, be smart about money” (Būvē savu nākotni un rīkojies gudri ar naudu). Gadskārtējās finanšu pratības nedēļas norisi Latvijā koordinē Latvijas Banka.

 

Plašāka informācija:
Sandija Šaicāne
Latvijas Apdrošinātāju asociācija
Tālr.: 67360898
E-pasts: office@laa.lv

Atpakaļ