LV EN
Menu
LAA prezidenta vieslekcijas Latvijas Universitātē

LAA prezidenta vieslekcijas Latvijas Universitātē

01.12.2023

Lai “Tavas pensijas nedēļas” laikā ar jauniešiem vairāk runātu par apdrošināšanu un uzkrājumiem, Latvijas Apdrošinātāju asociācijas (LAA) prezidents Jānis Abāšins 25. un 30. novembrī viesojās Latvijas Universitātes Biznesa vadības un ekonomikas fakultātē ar lekciju “Apdrošināšanas nozari Latvijā un ārpus tās. Uzkrājošā apdrošināšana”.

“Mēdz teikt, ka elektrība ir viena tumša lieta, kas gaiši spīd. Tad nu, savukārt, apdrošināšana ir viena sarežģīta lieta, kas dod vienkāršu, bet svarīgu labumu. Tādēļ vienmēr ar prieku esmu gatavs runāt ar jauniešiem un palīdzēt viņiem iegūt jaunas zināšanas arī par apdrošināšanu un uzkrājumu veidošanu. Liels paldies LU BVEF par doto iespēju!”, saka Jānis Abāšins, LAA prezidents.

Lekcijas piedāvāja ieskatu gan apdrošināšanas pamatos, gan arī skatījumu uz uzkrājošo apdrošināšanu kā svarīgu finanšu instrumentu. Šajās lekcijās ikviens varēja gūt lietderīgas zināšanas par apdrošināšanas nozari, ieguvumiem un tās svarīgumu finanšu plānošanā, komentē LU BVEF pārstāvji.

“Tavas pensijas nedēļa” ir pasākumu un aktivitāšu kopums, kuru Latvijas finanšu nozares dalībnieki rīko jau trešo reizi, lai veicinātu pārdomātu un savlaicīgu ilgtermiņa uzkrājumu veidošanu. Šogad nedēļā ar īpašām aktivitātēm piedalīsies Latvijas Banka, Latvijas Apdrošinātāju asociācija, Finanšu nozares asociācija, AS “SEB banka”, Luminor Bank AS Latvijas filiāle un AS “Citadele banka”.

Atpakaļ