LV EN
Menu
Rīgā noticis seminārs par krāpšanu apdrošināšanā un zagto automobiļu atgūšanu

Rīgā noticis seminārs par krāpšanu apdrošināšanā un zagto automobiļu atgūšanu

02.03.2015

2015.gada 27.februārī Rīgā notika Latvijas Apdrošinātāju asociācijas organizētais seminārs „Krāpšana apdrošināšanā, zagto automobiļu atpazīšana un atgūšana”.

Seminārā piedalījās vairāk kā 50 dalībnieku no Baltijas valstīm, Krievijas, Baltkrievijas, Dānijas, Vācijas, Somijas, Zviedrijas, Lielbritānijas un Čehijas.

Tika apspriesta apdrošinātāju pieredze, darbības un jaunākās tehnoloģijas krāpšanas atklāšanā un apkarošanā, pārrobežu sadarbība zagto automobiļu identificēšanā un atgūšanā, kā arī rīki krāpšanas samazināšanai. Semināra referentu vidū bija vairāki augsta līmeņa vadītāji no Starptautiskās auto zādzību izmeklētāju asociācijas (International Association of Auto Theft Investigators, IAATI).

Seminārs piesaistīja ne tikai dalībnieku interesi, bet arī mediju uzmanību, un tika atspoguļots TV un radio kanālos, kā arī ziņu portālos.

Latvijas Apdrošinātāju asociācija izsaka lielu pateicību semināra referentiem, dalībniekiem, kā arī sponsoriem SHERLOG, REGULA un INFO RĪGA par lielo ieguldījumu semināra veiksmīgas norises nodrošināšanā!

PROGRAMMA

Ģenerālsponsors:

Sherlog countries 5000 px 1024x200 1

Sponsori:

InfoRiga2

Regula2

Atpakaļ